Zamknij

Joanna Osyda przeszła metamorfozę. Tak dziś wygląda serialowa "Majka" [FOTO]

15.10.2020 15:23
Joanna Osyda
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Osyda dała się poznać serialowym jako sympatyczna Majka w serialu o takim samym tytule. Znakiem rozpoznawczym gwiazdy była charakterystyczna grzywka. 32-letnia aktorka dziś wygląda zupełnie inaczej. A jak potoczyły się jej zawodowe losy?

Joanna Osyda przed laty grała w serialu TVN "Majka". Produkcja emitowana była w latach 2009-2010, a Joanna Osyda rolą sympatycznej Majki zaskarbiła sobie sympatię widzów. Znakiem charakterystycznym aktorki była dziewczęca, prosta grzywka. Aktorka postanowiła z niej zrezygnować, a nową fryzurą pochwaliła się na uroczystej parapetówce w teatrze Garnizon Sztuki. W nowej fryzurze Osyda wygląda świeżo i dziewczęco.

Zobacz też:Joanna Osyda z „Majki” na pokazie mody. Jak się zmieniła? 

Joanna Osyda przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę [FOTO]

Warto podkreślić, że gwiazda wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Telewizyjnej publiczności najbardziej znana jest z seriali "Majka" oraz "Na dobre i na złe", jednak sporo miejsca zajmuje również w jej życiu zawodowym teatr oraz film.

Na co dzień jest aktorką warszawskiego Teatru Powszechnego. Joanna na swoim Instagramie chętnie informuje fanów o nowych projektach. Niedawno napisała,, że film "Adwokat", w którym zagrała, znalazł się w gronie jedenastu filmów konkursowych Gilak International Film Festival w Iranie. Festiwal odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2020 roku, Joanna Osyda zdradziła też, że przygotowuje się do prób  do monodramu online "Ofelia. Działanie nie będzie potępione" w reżyserii Moniki Czajkowskiej.

EN_01449181_0027
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

RadioZEt.pl