Zamknij

Joanna Osyda, gwiazda serialu „Majka”, wróciła!

Redakcja
09.02.2018 13:56
Joanna Osyda, gwiazda serialu „Majka”, wróciła!
fot. Eeastnews

Joanna Osyda, gwiazda serialu „Majka”, wróciła na salony. Jak wygląda i czym zajmuje się w 2018 roku?

Joanna Osyda, serialowa Majka, w 2018 roku

Jeszcze kilkanaście lat temu dzięki głównej roli w serialu TVN „Majka” była jedną z najbardziej  rozpoznawalnych aktorek. Wraz z Tomaszem Ciachorowskim stworzyła bardzo romantyczny, choć jednocześnie przebojowy duet, który podbił serca widzów. Miłośnicy „M jak miłość” na pewno pamiętają ją także z roli Janki, kuzynki Mostowiaków ze Stanów Zjednoczonych, która swego czasu mocno namieszała w spokojnym życiu w Grabinie. 

Zobacz także

W 2016 roku aktorka pojawiła się w epizodycznej roli w „Na dobre i na złe”. Zagrała także w zrealizowanym w technologii 3D filmie „Czułość”. Z biegiem lat Joanna Osyda postanowiła jednak nieco usunąć się z show-biznesu. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na pokazie Bizuu, jednej z ulubionych marek modowych polskich gwiazd. Nic dziwnego — Joanna wcześniej z wielu wywiadach podkreślała, że moda jest jej ogromną pasją. Dziś Osyda prowadzi niewielki sklep z odzieżą w stylu retro.

Warto przypomnieć, że serial „Majka” emitowany był w telewizji TVN od 4 stycznia 2010 do 23 grudnia 2010. Serial wzorowany był na wenezuelskiej telenoweli „Juana la virgen”.

EN_01303508_0213

RadioZET.pl/SI