Zamknij

Joanna Przetakiewicz w wyjątkowym Hot 16 Challenge 2. Rzuciła wyzwanie znanemu politykowi [WIDEO]

Maciej Friedrich
25.05.2020 11:04
Joanna Przetakiewicz Hot 16 Challenge 2
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz przyjęła wyzwanie Hot 16 Challenge 2 i nagrała piosenkę z dużym rozmachem. Do akcji nominowała jednego z najpopularniejszych polskich polityków. Jej występ dla wielu internautów był szokiem.

Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, która popularność zawdzięcza sukcesowi w branży modowej. Projektantka, założycielka i dyrektor kreatywna domu mody La Mania karierę rozpoczynała jako współwłaścicielka sieci klinik dentystycznych. Szybko jednak zmieniła branżę, w stworzeniu własnej marki pomógł jej Karl Lagerfeld, jedna z ikon światowej mody. Przetakiewicz znana jest z udziału w programie TVN "Projekt Runaway", w 2017 roku wzięła także udział w "Ameryce Express". W 2018 zainicjowała akcję "Era Nowych Kobiet".

Jak wiele innych celebrytów, Joanna została zaangażowana do internetowego wyzwania Hot 16 Challenge 2, mającego na celu zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Akcja zainicjowana przez rapera Solara szybko opuściła hip-hopowe podwórko, swoje "szesnastki" nagrywali już celebryci, a nawet prezydent Andrzej Duda. Przetakiewicz postawiła na oryginalne rozwiązanie, swoich wokalnych sił spróbowała przy akompaniamencie Narodowej Orkiestry Dętej.

 Joanna Przetakiewicz w nagiej sesji prosto z łóżka. „After action satisfaction”

Joanna Przetakiewcz nagrała Hot 16 Challenge 2. Nominowała znanego polityka

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się swoim Hot 16 Challenge na Instagramie. Na melodię kultowej melodii "Sex appeal" rymuje o sile kobiet i potrzebie wsparcia służb medycznych walczących z pandemią koronawirusa.

- Znacie mnie, jak coś robię to na 200%. Oto moja "broń kobieca”(...) Wszyscy możemy pomóc służbie zdrowia, docenić, pokazać jak bardzo są ważni! - napisała w opisie filmu projektantka.

Bardzo ciekawie prezentują się nominacje Joanny. Przetakiewicz do zabawy zaprosiła między innymi Donalda Tuska. Fani nie kryli zachwytu nad utworem celebrytki i ogromem pracy, jaki włożyła w jego realizację.

- Bombowa wersja.

- Mega dym, mega power! Po prostu Kobieta Nowej Ery! - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się "szesnastka" Joanny?

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Podoba ci się nagranie Joanny Przetakiewicz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl.pl/MF