Zamknij

Joanna Przetakiewicz broni Mai Sablewskiej. Chodzi o rozbierane zdjęcia [FOTO]

Maciej Friedrich
13.03.2020 12:08
Joanna Przetakiewicz broni Mai Sablewskiej. Chodzi o rozbierane zdjęcia [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska często umieszcza w sieci odważne, rozbierane zdjęcia, za które bywa krytykowana. Broni jej inna celebrytka, Joanna Przetakiewicz. W wywiadzie wytłumaczyła, dlaczego Maja chętnie chwali się swoim ciałem.

Maja Sablewska jest jedną z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Karierę rozpoczęła jako menadżerka Dody, współpracowała także z takimi gwiazdami jak Edyta Górniak i Marina Łuczenko. Popularność telewizyjną zdobyła jako jurorka "X Factor", a obecnie możemy oglądać jej serie programów modowych i wizerunkowych.

Sablewska nie wstydzi się swojego ciała. Jej urodę docenił magazyn "Playboy", angażując do sesji zdjęciowej w 2015 roku. Wdzięki gwiazdy możemy także podziwiać w mediach społecznościowych, co nie podoba się części internautów.

Joanna Przetakiewicz o rozbieranych zdjęciach Mai Sablewskiej

Na profilu Mai Sablewskiej na Instagramie nie brakuje bardzo odważnych fotografii. Celebrytka często publikuje zdjęcia, na których pozuje topless, a nawet nago. Choć internauci zachwycają się jej figurą, nie brakuje głosów krytyki. Mai zarzuca się zbytnie epatowanie nagością i próba zdobycia popularności ciałem.

Innego zdania jest Joanna Przetakiewicz, polska projektantka mody, współpracująca z Sablewską. Jej zdaniem osoby krytykujące zdjęcia powinny spojrzeć na nie z innym nastawieniem.

 Maja Sablewska pozuje dla Joanny Przetakiewicz. Odważne zdjęcia stylistki [FOTO]

- Maja jest lubianą osobą i nie potrzebuje krzyczeć o atencję. Mało kto wie, że feministki w Stanach w latach 60. pierwsze co zaczęły robić to nagie akty. Mówiły: my nie po to robimy, żeby uwodzić facetów, my chcemy pokazać swoje ciało, bo je lubimy, nie tylko dlatego, żeby było obiektem seksualnym, ale dlatego, że cieszymy się swoją nagością, nie mamy ograniczeń, nie krępujemy się. Rozumiem kobiety, które się krępują i nie mają na to ochoty - te się nie rozbierają, każdy robi to, na co ma ochotę - stwierdziła w rozmowie z portalem Pudelek.

Zagłosuj

Co sądzisz o rozbieranych zdjęciach celebrytek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF