Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazuje pośladki. Chce zainspirować kobiety

Maciej Friedrich
25.03.2019 11:30
Joanna Przetakiewicz pokazuje pośladki. Chce zainspirować kobiety
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Przetakiewicz postanowiła zainspirować dojrzałe kobiety, wybrała jednak dość kontrowersyjną formę wyrazu. W mediach społecznościowych opublikowała odważne zdjęcie topless i z mocno wyeksponowanymi pośladkami.

Joanna Przetakiewicz to bez wątpienia kobieta sukcesu. Z wykształcenia jest radcą prawnym, jednak doskonale odnalazła się w świecie biznesu. W 1992 roku założyła jedną z pierwszych w Polsce sieci klinik dentystycznych „Vita-Dent”. Prawdziwym sukcesem była jednak jej współpraca z nieżyjącą już legendą mody Karlem Lagerfeldem. Z jego pomocą w 2010 roku Przetakiewicz stworzyła markę odzieżową La Mania. Mogliśmy oglądać ją w reality show „Azja Express”, a w 2017 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”.

Joanna często podkreśla, że upływające lata nie mają dla niej znaczenia i mimo 51 lat nadal czuje się młoda duchem. Swoim podejściem postanowiła zarazić inne kobiety. W tym celu w 2018 roku powołała do życia ruch „Era Nowych Kobiet”. W jego ramach organizuje spotkania z Polkami i dzieli się swoimi doświadczeniami.

– Kiedy przeczytałam, że według badań WHO jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała i samych siebie, to ogarnęło mnie przerażenie. Bo my – piękne Polki, mądre, cudowne, zmysłowe kobiety i najbardziej nie wierzą w siebie – komentowała dla portalu przeAmbitni.

ZOBACZ: Gwiazdy żegnają Karla Lagerfelda. Wśród nich Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pokazuje pośladki w sieci

Joanna Przetakiewicz zdecydowała się także przekonać kobiety, że nie muszą wstydzić się swojego ciała. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Francji, na którym projektantka pozuje topless i dość odważnie eksponuje pośladki. Opatrzyła je hasztagami układającymi się w przekaz „z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista”.

Choć fotografia zebrała prawie 17 tysięcy polubień, w komentarzach pojawiły się liczne głosy krytykujące podejście Przetakiewicz.

„Miałam Panią za kobietę z klasą po tym zdjęciu mam mieszane uczucia i pytam się: czy kobiecie z klasą wypada zamieszczać takie zdjęcie?”

„Matko jedyna! Pani Asiu! A gdzie klasa?” – grzmiała część internautów.

Pojawiło się jednak sporo wypowiedzi broniących fotografii. Zdaniem fanów Joanny osoba, która dba o siebie i ma co pokazać, nie powinna na siłę ukrywać swoich wdzięków.

RadioZET.pl/MF