Zamknij

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes wzięli ślub w tajemnicy. Wyciekło zdjęcie jednego z gości

30.09.2020 08:55
Joanna Przetakiewicz i Rike Rooyens
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes są już po ślubie. Jak donosiły media, miało być wystawne wesele w Grecji. Zdjęcie jednego z uczestników wesela zdradziło, iż projektantka i producent telewizyjny pobrali się w Polsce, biorąc ślub cywilny.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w tajemnicy. Para początkowo miała pobrać się w Grecji, zapraszając najbliższych, jednak wyszło nieco inaczej. Jedno ze zdjęć weselników zdradziło, że zakochani wzięli ślub cywilny w Polsce, w podwarszawskiej willi Joanny Przetakiewicz. Panna młoda miała na sobie minimalistyczną białą suknię bez rękawów.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są ze sobą dwa lata i tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. W wywiadach zapewniają o łączących ich uczuciu. Parze kibicuje mnóstwo osób ze świata show-biznesu, m.in Kayah. Była żona Rinke Rooyensa dość entuzjastycznie zareagowała na zaręczyny eks męża. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w tajemnicy

"Nie trzeba już planować kupna domu, brać kredytu, wychowywać małych dzieci. Ma się czas dla siebie, z poczuciem, że osiągnęło się stabilizację. Spotkaliśmy się z Rinke po różnych przejściach i w najlepszym dla nas czasie" - mówiła Joanna Przetakiewicz w jednym z wywiadów.

Prywatnie Joanna Przetakiewicz jest mamą trzech synów z poprzedniego związku: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Była wieloletnią partnerką przedsiębiorcy - Jana Kulczyka. Rinke Rooyens jest tatą syna Rocha, ze związku z Kayah.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl