Zamknij

Przetakiewicz zdradziła, z jakiej diety korzysta. Inne gwiazdy zje zazdrość

09.06.2020 14:28
Joanna Przetakiewicz zdradza tajniki diety
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz to celebrytka, której wiele kobiet zazdrości figury. Projektantka ma 53 lata, a nadal zachwyca o wiele młodsze koleżanki. Czy to sukces restrykcyjnej diety? Odpowiedź projektantki z pewnością zadziwi wiele osób.

Joanna Przetakiewicz do dla wielu Polek jedna z ikon współczesnej przebojowej kobiety, która odniosła w życiu sukces na wielu płaszczyznach. Rzeczywiście, działalność Asi może robić wrażenie: jest dyrektorką kreatywną domu mody La Mania stworzonego we współpracy z Karlem Lagerfeldem, projektantką, udziela się także w akcjach charytatywnych. W 2018 roku zainicjowała akcję "Era Nowych Kobiet" mającą na celu wspierać kobiety w wielu aspektach życia.

Przetakiewicz znana jest także ze swojej urody i nienagannej figury. 53-letnia obecnie celebrytka w 2017 roku znalazła się na okładce magazynu "Playboy", a zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych, nieustannie zachwycają rzesze fanów. Wiele kobiet pragnie sylwetki Joanny i z pewnością zastanawia się, jak gwiazda dba o swoje ciało. Zdziwią się jednak wszyscy, którzy podejrzewali, że Przetakiewicz poddaje się restrykcyjnej diecie.

Joanna Przetakiewicz w nagiej sesji prosto z łóżka. „After action satisfaction”

Joanna Przetakiewicz zdradziła, czy korzysta z diet

W rozmowie z "Faktem" Joanna Przetakiewicz zdradziła, jaki jest sekret jej nienagannej figury. Okazuje się, że projektantka zwyczajnie nie ma tendencji do tycia. Co więcej, przyznała, że obce są jej diety, nie odmawia sobie także fast foodów. Co więcej, jedząc tego typu produkty, traci na wadze.

- Tyle słyszałam, że po „50” zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy. A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia - wyznaje.

Wiele kobiet z pewnością zazdrości Joannie, ta jednak nie jest zachwycona utratą kilogramów. Jej ideałem kobiecości jest bowiem gwiazda o raczej pełnych kształtach.

- Wkurza mnie to, bo nie lubię być chuda. Mnie się podoba sylwetka Jennifer Lopez - opowiada.

Rzeczywiście, ostatnie zdjęcia Jennifer Lopez są naprawdę fantastyczne.