Zamknij

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się kuchnią. Fani zachwyceni: "Marzenie"

Patrycja Chudolińska
22.04.2020 14:43
Joanna Przetakiewicz
fot. Instagram/@joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz często pokazuje fanom wnętrze swojego mieszkania. Kuchnia projektantki robi ogromne wrażenie. Trzeba przyznać, że gotuje w prawdziwie luksusowych warunkach.

Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mody. Jest założycielką oraz dyrektor kreatywną domu modu "La Mania". Była również jurorką polskiej edycji programu TVN "Project Runway", a w 2017 roku wzięła udział w reality show "Azja Express". Fanów inspiruje doskonały gust Joanny. Nic dziwnego, że znawczyni stylu zadbała również o piękny wystrój apartamentu, w którym mieszka. Ostatnio gwiazda pochwaliła się piękne urządzoną kuchnią.

- Ewa nowych kucharek. Co się nienagotujesz, to się nienawyglądasz - zażartowała w opisie pod fotografią.

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię

Joanna zaprezentowała swoją kuchnię w pełnej krasie. Widzimy białe fronty z eleganckimi uchwytami i połyskujący, czarny blat. Duże okna wpuszczają do pomieszczenia naturalne światło. Szczególną uwagę zwraca jednak ilość ozdób na blatach - nie brakuje pięknych kwiatów, w tym róż. Na dodatek stylizacja samej Joanny zdaje się idealnie wpasowywać w kolorystykę pomieszczenia. Fotografia zrobiła ogromne wrażenie na fanach projektantki.

- Olśniewająca kucharka i kuchnia też!

- Kuchnia moich marzeń, piękna.

- W takiej kuchni zrobię każde danie.

- Wow, jaka piękna kuchnia. Nic tylko piec i gotować. Nie wyszłabym z niej w ogóle. Pani też piękna! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh