Zamknij

Joanna Przetakiewicz chwali się prezentem z okazji rocznicy. "Szał, obłęd" [WIDEO]

Maciej Friedrich
23.01.2020 12:01
Joanna Przetakiewicz chwali się prezentem z okazji rocznicy. "Szał, obłęd" [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że jej związek z Rinke Rooyensem układa się doskonale. W sieci pochwaliła się prezentem, jaki z okazji rocznicy sprawił jej ukochany. Fanki celebrytki nie kryły zachwytu nad pomysłowością jej partnera.

Joanna Przetakiewicz to polska projektantka mody i celebrytka, dyrektor kreatywna marki "La Mania", którą założyła w 2010 roku z pomocą słynnego kreatora mody Karla Lagerfelda. Ubrania cieszą się dużą popularnością wśród celebrytów, co przełożyło się nie tylko na popularność Joanny, ale także na wysokie dochody marki.

Prywatnie Przetakiewicz znana jest z wieloletniego w związku z biznesmenem Janem Kulczykiem. Obecnie Joanna związana jest z Rinke Rooyensem, holenderskim producentem, byłym mężem Kayah. Zakochani poznali się 10 lat temu, ale dopiero w 2018 roku pojawiło się między nimi uczucie. Uczucie, którym chętnie chwalą się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Joanna Przetakiewicz dostała prezent na rocznicę. Opublikowała nagranie

Rinke Rooyens dba o swoją ukochaną i nie zapomina o tym, że większość kobiet lubi prezenty i niespodzianki. W 2019 roku wyprawił Joannie huczną imprezę niespodziankę. Teraz postanowił zaskoczyć Przetakiewicz prezentem z okazji...drugiej rocznicy wspólnego mieszkania. Nad wejściem do wspólnego lokum ustawił girlandę z różowych balonów, a na drzwiach ułożył napis "wspaniała kobieta". Na profilu celebrytki pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć jej reakcję na niespodziankę.

Niespodzianka z rodzaju szał i obłęd, Rinke Rooyens kochany! Ty zawsze myślisz jak mnie zaskoczyć, jak zrobić mi przyjemność. Dzisiaj jest nasza szczególna rocznica. Minęło 2 lata od kiedy mieszkamy razem. Najbardziej kocham w Tobie to, że tak bardzo dbasz i troszczysz się o innych. Serce, siła i mądrość w jednym - komplementowała ukochanego Joanna.

Celebrytka zaapelowała także do kobiet, aby nie traciły wiary w to, że w ich życiu pojawi się "prawdziwy mężczyzna".

- Kochane moje, nie dajcie sobie wmówić, że prawdziwych facetów już nie ma! Zacznijmy w siebie wierzyć. Dajmy sobie szanse. Oznacz lub opisz, proszę w komentarzu mężczyznę, którego chciałabyś docenić - czytamy w poście Przetakiewicz.

Zagłosuj

Lubisz niespodzianki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF