Zamknij

Polska celebrytka nie wyobraża sobie życia bez seksu. "Są tysiące metod, które można uskutecznić"

Maciej Friedrich
27.03.2020 13:47
Polska celebrytka nie wyobraża sobie życia bez seksu. "Są tysiące metod, które można uskutecznić"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz nie uznaje tematów tabu. W wywiadzie szczerze wyznała, że seks jest dla niej bardzo ważny i nie wyobraża sobie bez niego życia.Poradziła także, jak można urozmaicić życie łóżkowe. Wspomniała między innymi o "lateksie z sex-shopu".

Joanna Przetakiewicz to popularna osobowość telewizyjna i projektantka mody. Dyrektor kreatywna domu mody "La Mania" cieszy się ogromną popularnością w mediach, była uczestniczką "Azji Express" oraz jurorką programu "Project Runaway".

W 2018 roku Joanna zainicjowała akcję Era Nowych Kobiet, która ma na celu wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości. Celebrytka udziela wywiadów, w których opowiada o sile kobiet, często poruszając tematy przez wiele osób uważane za tabu. Nie inaczej było w przypadku wywiadu udzielonego "Super Expressowi". Otwarcie poruszyła w nim temat seksu, nie pomijając własnych doświadczeń w tej kwestii.

Joanna Przetakiewicz otwarcie o seksie. Odważny wywiad celebrytki

Joanna Przetakiewicz nie wstydzi się swojego ciała, co udowodniła sesją dla "Playboya" czy odważnymi zdjęciami na Instagramie. "Super Expressowi" zdradziła, że seks jest w jej życiu bardzo ważny.

- Kocham seks i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Nie będę więc opowiadać bajek, że dopiero po pięćdziesiątce odkryłam, jaki to seks jest cudowny. Jest coraz lepszy i coraz lepiej smakuje. Nie ma znaczenia gdzie i jak. Ważne z kim i jak - wyznała.

Zdaniem Przetakiewicz w życiu łóżkowym bardzo ważna jest komunikacja i deklarowanie swoich potrzeb. Joanna namawia także do odwagi i próbowania nowości.

- Najważniejsze jest, i my, kobiety, to potrafimy, żeby komunikować się pozytywnie. Nie mówić: „Kochanie, mamy problem z seksem”. Tylko powiedzieć: „Ja mam ochotę na coś jeszcze bardziej odkrywczego”. Albo coś bardziej lub mniej romantycznego, bardziej perwersyjnego. To zależy od tego, co chcemy osiągnąć (...) Moja przyjaciółka chciała zaskoczyć swojego mężczyznę. Mówię jej: „Słuchaj, zakładaj płaszcz i samą bieliznę pod spód”.

- Są tysiące metod, które można uskutecznić – moment czegoś perwersyjnego, czego normalnie nie robimy – założenie lateksu z sex-shopu albo butów za kolano i tylko i wyłącznie bielizny. I w takim stroju tak przychodzimy na kolację do domu. To są metody, którymi nie odkrywam żadnej Ameryki. Ale na pewno, na pewno to działa! - podsumowała celebrytka.

Zdaniem Przetakiewicz "wspaniały związek i seks zaczynają się od akceptacji nas samych, pozbycia się lęku przed krytyką i oceną".Zgadzacie się ze słowami celebrytki?

 Joanna Przetakiewicz pokazuje pośladki. Chce zainspirować kobiety

Zagłosuj

Zgadzasz się ze słowami Joanny Przetakiewicz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF