Zamknij

Joanna Przetakiewicz zdradziła szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. "Piękny, skromny"

Maciej Friedrich
02.09.2019 15:25
Joanna Przetakiewicz zdradziła szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. "Piękny, skromny"
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

W czwartek 29 sierpnia odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki Woźniak-Starak. Producent spoczął w rodzinnej posiadłości nad jeziorem Kisajno. Projektantka mody Joanna Przetakiewicz opowiedziała o ceremonii.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była ogromnym szokiem nie tylko dla jego żony Agnieszki Woźniak-Starak i pozostałych członków jego rodziny, ale również dla wielu gwiazd krajowego show-biznesu. Jako producent filmowy i telewizyjny Piotr współpracował z największymi polskimi gwiazdami. W czwartek 29 sierpnia rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Woźniaka-Staraka, spoczął na terenie rodzinnej posiadłości nad jeziorem Kisajno. Podczas pogrzebu nie zabrakło wzruszających słów. W rozmowie z "Super Expressem" o uroczystości opowiedziała Joanna Przetakiewicz, projektantka mody i przedsiębiorca.

 Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Joanna Przetakiewicz o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka miało pojawić się kilkaset osób: rodzina, przyjaciele, ale także osoby związane z nim zawodowo, a nawet okoliczni mieszkańcy. Pochowano go sarkofagu wybudowanym na terenie posiadłości w miejscowości Fuleda. Uczestniczyła w nim między innymi Joanna Przetakiewicz, dyrektor domu mody "La Mania".

- To był piękny, skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół - zrelacjonowała uroczystość projektantka w rozmowie z "Super Expressem".

Joanna Przetakiewicz o pogrzebie Woźniaka-Staraka
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno

Z 17 na 18 sierpnia 2019 roku (z soboty na niedzielę) przed godz. 4:00 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze Kisajno pływa motorówka i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie której nikogo nie było. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób. Z relacji odnalezionej 27-letniej mieszkanki Łodzi wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli z niej do wody. W poniedziałek rano Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła, że 39-letnim mężczyzną, który zaginął nad jeziorem Kisajno, jest Piotr Woźniak-Starak.

RadioZET.pl/se.pl/MF