Zamknij

Joanna Sydor w zmysłowym body. Gwiazda "M jak miłość" odsłoniła zgrabne nogi [FOTO]

10.11.2020 10:58
Joanna Sydor
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Sydor dała się poznać fanom serialu "M jak miłość", w którym zagrała Teresę. Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo, grając w rozmaitych produkcjach. Z kolei na Instagramie pokazuje swoją codzienność. Ostatnio uraczyła fanów niezwykle zmysłowym zdjęciem, na którym pozuje w czarnym body, odsłaniając zgrabne nogi.

Joanna Sydor serialowej publiczności znana jest jako Teresa z "M jak miłość". Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w takich serialach jak m.in. "Ślad" oraz "O mnie się nie martw". Na Instagramie życie aktorki podgląda prawie 10 tysięcy fanów.

Zobacz też:  Gwiazda "M jak Miłość" miała wypadek w górach. Jest po operacji 

Joanna Sydor pokazała zmysłowe zdjęcie. Gwiazda "M jak miłość" odsłoniła zgrabne nogi [FOTO]

Na profilu aktorki nie znajdziemy roznegliżowanych, kuszących zdjęć. Tym razem Sydor zrobiła wyjątek i pokazała zmysłową fotografię w body, odsłaniając zgrabne nogi w kabaretkach. Pod fotografią nie zabrakło komplementów. "Wow", "masz ładne nogi", "coraz piękniejsza jesteś" - zachwycali się fani pięknej aktorki.

Joanna Sydor w 1998 roku skończyła studia na PWST w Krakowie. Do 2005 roku była aktorką Teatru Starego w Krakowie. W 2014 roku skończyła studia na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. W ostatnich latach widzowie mogli oglądać Joannę Sydor w wielu popularnych serialach, takich jak m.in. "W rytmie serca", "Ślad" oraz "O mnie się nie martw". Aktorstwo nie jest jednak jedynym zawodem Sydor. W notce biograficznej na Instagramie znajdziemy informację, że jest architektem wnętrz.

RadioZet.pl