Zamknij

Joe Jonas i gwiazda "Gry o tron" spodziewają się dziecka? Fani gratulują

Patrycja Chudolińska
13.02.2020 13:34
Joe Jonas i Sophie Turner
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się pierwszego dziecka? Choć wokalista i aktorka "Gry o tron" na razie nie komentują medialnych doniesień, fani już pospieszyli z gratulacjami.

Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się dziecka?

Joe Jonas i Sophie Turner prawdopodobnie już wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka znana z serialu "Gra o tron" wyszła za mąż za wokalistę Jonas Brothers w maju 2019 roku w Las Vegas. Małżonkowie miesiąc później zorganizowali drugie uroczyste wesele we Francji. Teraz media donoszą, że jedna z najgorętszych par w show-biznesie spodziewa się pierwszego dziecka.

- Para trzyma wszystko w wielkiej tajemnicy, ale ich przyjaciele i rodzina są bardzo podeksytowani - przekazał anonimowy informator w rozmowie z portalem "Just Jared".

Para nie skomentowała wprost plotek, choć te z pewnością już do nich dotarły. Fani Joego i Sophie zaczęli składać gratulacje na ich profilach w mediach społecznościowych.

Sophie Turner opublikowała tajemniczy wpis

Niektórzy podejrzewają, że Sophie Turner już wcześniej poinformowała o ciąży. Aktorka 4 lutego 2020 roku opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie z ukochanym. Opatrzyła je wyjątkowym, tajemniczym podpisem.

- Szczęście zaczyna się od ciebie, koleś.

Teraz jej wpis nabiera całkiem nowego znaczenia. Internauci podejrzewają, że w ten sposób chciała podzielić się z fanami swoim szczęściem, czyli ciążą.

RadioZET.pl/PCh