Zamknij

Johny Depp ma nową dziewczynę? Spotyka się z młodszą o 30 lat tancerką go-go

Maciej Friedrich
26.04.2019 09:51
Johny Depp ma nową dziewczynę? Spotyka się z młodszą o 30 lat tancerką go-go
fot. Ian West/Press Association/East News

Choć Johnny Depp nadal prowadzi sądową batalię przeciwko byłej żonie Amber Heard, znalazł czas na nowy związek. Według amerykańskiej prasy zamieszkał z rosyjską tancerką go-go.

Johnny Depp ma na swoim koncie dwa poważne związki. Aktor i muzyk od 1998 do 2012 roku związany był z Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci. W roku 2015 wziął ślub z Amber Heard, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie rok. I choć ich związek zakończył się, między byłymi małżonkami nadal trwa sądowa batalia. Amber zarzuca Deppowi używanie wobec niej przemocy. Johnny zaprzecza, że podniósł rękę na żonę, co więcej, sam oskarża ją o wielokrotne pobicia. Każda ze stron ma posiadać liczne dowody w postaci nagrań i zeznań świadków. Nic nie wskazuje, aby sprawa miała zakończyć się szybko.

Mimo trudnej sytuacji hollywoodzki gwiazdor znalazł czas, by zaangażować się w nową relację. Fotoreporterzy przyłapali go u boku pięknej Rosjanki.

Johnny Depp w związku z młodą tancerką go-go

Magazyn "Daily Mail" miał przyłapać Deppa i rosyjską piękność najpierw w Belgradzie, a następnie w Moskwie. Nie zabrakło czułych gestów i pocałunków. Ustalono, że nową partnerką aktora jest Polina Glen, dwudziestokilkuletnia tancerka go-go i choreografka pochodząca z Petersburga. Para miała poznać się na jednej z branżowych imprez w Los Angeles. Jak informuje "Daily Mail", relacja między Johnnym i Poliną jest bardzo poważna.

ZOBACZ: Jennifer Aniston i Brad Pitt znów się pobiorą? Prasa zna datę ślubu

- Polina twierdzi, że zamierzają się pobrać, a Johnny chce pojechać z nią do Rosji, żeby poznać jej rodziców - informuje źródło brytyjskiego magazynu.

Różnica wieku między Deppem a tancerką wynosi około 30 lat. To prawie 10 lat więcej niż w wypadku Amber Heard. Kto wie, być może tym razem gwiazdorowi "Piratów z Karaibów" uda się stworzyć stabilny, szczęśliwy związek.

Zagłosuj

Jak oceniasz aktorski talent Johnnego Deppa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF