Zamknij

John Legend najseksowniejszym żyjącym mężczyzną. „Wszyscy będą mnie rozbierać” [GALERIA]

Maciej Friedrich
13.11.2019 15:09
John Legend najseksowniejszym żyjącym mężczyzną. „Wszyscy będą mnie rozbierać” [GALERIA]
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

John Legend, amerykański wokalista i kompozytor, uznany został przez magazyn „People” za najseksowniejszego mężczyznę 2019 roku. Zdobywca Oscara skomentował wyróżnienie i zdradził, że ma pewne obawy.

John Legend najseksowniejszym mężczyzną 2019 roku

Magazyn „People” jak co roku przyznaje tytuł „najseksowniejszego żyjącego mężczyzny”. W poprzednich latach wyróżnienie to otrzymywali między innymi Chris Hemsworth, George Clooney czy zeszłoroczny tryumfator,  Idris Elba. W tym roku może się z niego cieszyć utalentowany wokalista. Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2019 według „People” został John Legend. Gwiazdor skomentował decyzję „People” i zdradził, że ma w związku z nią pewne obawy.

Byłem podekscytowany, ale jednocześnie trochę przerażony, ponieważ to duża presja. Wszyscy będą się mi przyglądać i sprawdzać, czy jestem wystarczająco seksowny, by utrzymać ten tytuł. Obserwuję Idrisa Elbę i wiem, że to jest niesprawiedliwe i niemiłe – stwierdził Legend.

John Legend – kim jest najseksowniejszy żyjący mężczyzna 2019?

John Legend to wszechstronnie uzdolniony artysta, który w grudniu skończy 41 lat. Muzyczną karierę rozpoczął w dzieciństwie, a obecnie uznawany jest za jednego z najbardziej uzdolnionych wokalistów i kompozytorów. W 2015 roku odebrał statuetkę Oscara za najlepszą piosenkę do filmu „Selma”. Współpracował ze światowymi gwiazdami, takimi jak Snoop Dog czy Black Eyed Peas. Jego singiel „All of Me” został odtworzony w serwisie YouTube ponad 1,5 miliarda razy.

Zagłosuj

Jak podoba ci się John Legend?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF