Zamknij

John Porter pokazał córkę. Pola ma już 14 lat [FOTO]

Sylwia Wamej
09.04.2020 12:45
John  Porter
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

John Porter opublikował na swoim Instagramie zdjęcie córki Poli, która jest owocem związku muzyka z Anitą Lipnicką. Pola ma już 14 lat i wyrosła na piękną nastolatkę.

John Porter pokazał córkę. Pola ma już 14 lat

John Porter pochwalił się córką. Muzyk zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z 14-letnią córką Polą, która jest owocem związku muzyka i Anity Lipnickiej. W komentarzach posypały się komplementy of fanów. "Super tata, super córka", "piękna córka", "córcia pomieszana. Oczy mamy, reszta taty" - pisali wielbiciele muzyka.

Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku. W 2006 roku zostali rodzicami córki - Poli. W 2015 roku po 12 latach związku postanowili się rozstać.

"Anita i ja idziemy własnymi drogami – to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy" - pisał John Porter.

Anita Lipnicka po rozstaniu z Johnem Porterem związała się z Markiem Greyem

Anita Lipnicka po rozstaniu z Johnem Porterem związała się z brytyjskim artystą - Markiem Greyem. Para wzięła ślub w 2016 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW