Zamknij

John Travolta upamiętnił zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat [FOTO]

Maciej Friedrich
16.04.2020 10:25
John Travolta upamiętnił zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat [FOTO]
fot. AP/Associated Press/East News

John Travolta, jeden z najpopularniejszych gwiazdorów Hollywood, postanowił upamiętnić zmarłego syna, publikując w sieci wzruszające zdjęcie. W tym roku Jetty świętowałby swoje 28. urodziny.

John Travolta to bez wątpienia jedna z ikon światowego kina. Hollywoodzki gwiazdor ma na swoim koncie niezapomniane kreacje, widzowie pokochali go między innymi za role w "Gorączce sobotniej nocy", "Pulp Fiction" czy "Grease". Aktorki talent uzupełniał umiejętnościami tanecznymi, świetnie sprawdził się także w roli producenta. W 2017 roku mogliśmy podziwiać go na ekranie w "The Life and Death of John Gotti".

Prywatnie Travolta jest szczęśliwym mężem aktorki Kelly Preston, znanej między innymi z "Bliźniaków". Małżonkowie wychowują dwoje dzieci: urodzoną w 2000 roku córkę Bellę i 10-letniego syna Benjamina.

 Rafał Zawierucha robi karierę w Hollywood. Znamy zarobki aktora, który zagrał Polańskiego

John Travolta upamiętnił zmarłego syna. Opublikował wzruszające zdjęcie

John Travolta i Olivia Preston w 2009 roku przeżyli ogromną tragedię. Urodzony w 1992 syn aktora Jett zmarł na atak serca. 13 kwietnia obchodziłby 28. urodziny. Gwiazdor postanowił upamiętnić ukochane dziecko, publikując w sieci wzruszające zdjęcie.

- Wszystkiego najlepszego, Jetty. Kochamy Cię - napisał Travolta pod zdjęciem, na którym wpatruje się w uśmiechniętego Jetta.

Zdjęcie z synkiem opublikowała na Instagramie także Kelly Preston.

- Wszystkiego najlepszego dla naszego słodkiego Jetta. Kochamy Cię - napisała aktorka.

Pod postami gwiazd zaroiło się od komentarzy wzruszonych fanów.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Pulp Fiction"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF