Zamknij

John Travolta uczcił urodziny zmarłej żony Kelly Preston. Zdjęcie chwyta za serce [FOTO]

14.10.2020 13:31
John Travolta uczcił pamięć Kelly Preston
fot. Rex Features/East News

W lipcu 2020 roku zmarła Kelly Preston, ukochana żona hollywoodzkiego gwiazdora Johna Travolty, która 13 października obchodziłaby 58. urodziny. W tym szczególnym dniu Travolta postanowił uczcić pamięć Kelly i opublikował w sieci zdjęcie, które doprowadza do łez.

John Travolta to jedna z ikon światowego kina. Kultowy dla wielu widzów aktor zagrał w niezliczonej ilości kasowych produkcji, począwszy od musicalowe "Gorączka sobotniej nocy" i "Grease", przez doskonałe "Pulp Fiction", po "Na zakręcie" czy "Dorwać małego", za który otrzymał statuetkę Złotego Globu. Człowiek wielu talentów, nie tylko utalentowany aktor, ale także tancerz, reżyser, producent, a nawet piosenkarz. Wielu kolegów po fachu może pozazdrościć Travolcie wszechstronności i bajecznej kariery.

Niestety, choć zawodowe życie gwiazdora obfitowało w pasmo sukcesów, w jego życiu prywatnym doszło do tragedii. Aktor w 1991 roku ożenił się z aktorką Kelly Preston, która urodziła dwóch, Jetta i Benjamina oraz córkę Ellę Bleu. Jett zmarł tragicznie w 2009 roku po uderzeniu głową w wannę podczas ataku epilepsji. Chłopiec cierpiał także na chorobę Kawasakiego. Niestety los odebrał Travolcie także ukochaną żonę. Preston zmarła 12 lipca 2020 roku po dwuletniej, nierównej walce z rakiem piersi. W mediach mówiło się o tym, że Kelly nie mogła w pełni korzystać z pomocy lekarzy, gdyż zabraniał jej tego kościół scjentologiczny, do którego należała. Wiadomo jednak, że przed śmiercią poddała się hospitalizacji. Dziś aktorka skończyłaby 58 lat.

 John Travolta upamiętnił zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat [FOTO]

John Travolta wspomina zmarłą żonę. Kelly Preston skończyłaby 58 lat

Trzy miesiące po śmierci Kelly Preston John Travolta uczcił 58. urodziny, które zmarła aktorka obchodziłaby 13 października. Na profilu hollywoodzkiego gwiazdora na Instagramie pojawiło się ślubne zdjęcie jego rodziców, a obok fotografia Johna i Kelly z ich własnej uroczystości.

- Wszystkiego najlepszego, kochanie! Znalazłem zdjęcie ze ślubu moich mamy i taty. Miło było zobaczyć nasze obok ich. Z całą moją miłością, John - zwrócił się do zmarłej żony aktor.

Travolta i Kelly poznali się podczas pracy na planie filmu "The Experts" w 1989 roku. Trzy lata później John oświadczył się wybrance. Kiedy we wrześniu 1991 roku stanęli na ślubnym kobiercu, aktorka była w drugim miesiącu ciąży z pierwszym dzieckiem.