Zamknij

Johnny Depp był bity przez Amber Heard? Wyciekły nagrania

Maciej Friedrich
03.02.2020 15:47
Johnny Depp był bity przez Amber Heard? Wyciekły nagrania
fot. Jacques BENAROCH/SIPA/SIPA/East News

Choć małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard to już przeszłość, nie cichną plotki o ich prywatnym życiu. Aktorka oskarżała gwiazdora o stosowanie przemocy domowej. Do sieci wyciekły jednak nagrania, które stawiają sprawę w zupełnie innym świetle.

Johnny Depp to jeden z najpopularniejszych światowych aktorów, który na swoim koncie ma dziesiątki niezapomnianych kreacji. "Piraci z Karaibów", "Co gryzie Gilberta Grape'a" czy "Las Vegas Parano" to tylko niewielka część jego aktorskiego dorobku.

W 2015 roku aktor ożenił się z Amber Heard, amerykańską aktorką i modelką, znaną między innymi z roli Mery w "Aquamanie". Niestety, ich małżeństwo przetrwało zaledwie rok. Para rozstała się w 2016 w atmosferze skandalu. Gwiazdy nie szczędziły sobie gorzkich słów, a Amber oskarżała Deppa o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej. Podobne oskarżenia wobec byłej żony wytoczył Depp.

 Nowe pomysły na pomoc osobom dotkniętym przemocą w rodzinie

Johnny Depp był bity? Nagranie pogrążają Amber Heard

Brytyjski Daily Mail opublikował w sieci nagrania rozmów Johnny'ego Deppa i Amber Heard z czasów, kiedy próbowali na własną rękę ratować małżeństwo. Dziennikarze twierdzą, że miały być one zarejestrowane telefonem aktorki. Z zarejestrowanych rozmów wynika, że Amber biła Deppa, a nawet rzucała garnkami i patelniami.

- Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale tylko cię uderzyłam, nie użyłam do tego pięści. Nie pamiętam dokładnych ruchów mojej dłoni, ale wszystko z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię, nie biłam cię pięścią, tylko cię uderzałam (...) Jeśli rzucam garnkami i patelniami, nie oznacza, że nie możesz przyjść i zapukać do moich drzwi.

Heard wspomina, że starała się opanować, ale nie mogła obiecać, że ponownie nie dojdzie do "rękoczynów".

- Nie mogę obiecać, że nie dojdzie znów do rękoczynów. Czasem denerwuję się tak bardzo, że tracę panowanie. Mogę ci obiecać, że zrobię wszystko, żeby się zmienić. Nie będę na razie mówić o rozwodzie.

Nagrania miały zostać zarejestrowane kilka miesięcy przed rozwodem.

Zagłosuj

Śledzisz wieści ze świata celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF