Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Johnny Depp jest chory? Fani przerażeni zdjęciami aktora

04.06.2018 15:18
xxx zet

Johnny Depp jest chory? Fani są przerażeni najnowszymi zdjęciami aktora. Depp jest na nich niezdrowo wychudzony i ma ziemistą cerę. Sprawdzamy najnowsze informacje.

Johnny Depp fot. Instagram

Zdjęcie Johnny'ego Deppa, które niedawno ukazało się w sieci, poruszyło fanów aktora. Gwiazdor wygląda na nich bardzo źle. Jest przeraźliwie chudy i blady. Czy coś mu dolega?

Zdjęcie, które wykonane zostało podczas spotkania z fanami w Hamburgu (Depp wraz z kolegami z grupy Hollywood Vampires – Alicem Cooperem i Joe Perrym – są aktualnie w trasie) szybko rozniosło się po sieci. Fani piszą, że Depp wygląda na fotce na bardzo chorego i że przybyło mu lat. Do tej pory gwiazdor nie wypowiedział się na ten temat i nie komentował swojego wyglądu, jednak zdaniem wielu jego fanów, aktor przygotowuje się do roli w kolejnym filmie, gdzie podobno zagrać ma mężczyznę chorego na raka w ostatniej fazie.

Nawet jeśli tak jest – ostrzegają niektórzy – to Depp i tak powinien uważać, bo taka utrata wagi, nawet jeśli jest kontrolowana i w ramach przygotowań do filmu, to jednak może być niebezpieczna.

Przypominamy, że o tym, jak na żywo prezentuje się Depp i czy jest w dobrej formie, już wkrótce przekonają się ci, którzy udają się na koncert Hollywood Vampires w Warszawie. Wydarzenie to odbędzie się już 12 czerwca 2018. Bilety na to wydarzenie nadal są dostępne.

RadioZET.pl/SA

Oceń