Zamknij

Johnny Depp jest chory? Fani przerażeni zdjęciami aktora

Redakcja
04.06.2018 15:18
Johnny Depp
fot. Instagram

Johnny Depp jest chory? Fani są przerażeni najnowszymi zdjęciami aktora. Depp jest na nich niezdrowo wychudzony i ma ziemistą cerę. Sprawdzamy najnowsze informacje.

Zdjęcie Johnny'ego Deppa, które niedawno ukazało się w sieci, poruszyło fanów aktora. Gwiazdor wygląda na nich bardzo źle. Jest przeraźliwie chudy i blady. Czy coś mu dolega?

Zdjęcie, które wykonane zostało podczas spotkania z fanami w Hamburgu (Depp wraz z kolegami z grupy Hollywood Vampires – Alicem Cooperem i Joe Perrym – są aktualnie w trasie) szybko rozniosło się po sieci. Fani piszą, że Depp wygląda na fotce na bardzo chorego i że przybyło mu lat. Do tej pory gwiazdor nie wypowiedział się na ten temat i nie komentował swojego wyglądu, jednak zdaniem wielu jego fanów, aktor przygotowuje się do roli w kolejnym filmie, gdzie podobno zagrać ma mężczyznę chorego na raka w ostatniej fazie.

Nawet jeśli tak jest – ostrzegają niektórzy – to Depp i tak powinien uważać, bo taka utrata wagi, nawet jeśli jest kontrolowana i w ramach przygotowań do filmu, to jednak może być niebezpieczna.

Przypominamy, że o tym, jak na żywo prezentuje się Depp i czy jest w dobrej formie, już wkrótce przekonają się ci, którzy udają się na koncert Hollywood Vampires w Warszawie. Wydarzenie to odbędzie się już 12 czerwca 2018. Bilety na to wydarzenie nadal są dostępne.

RadioZET.pl/SA