Zamknij

Gwiazda "Warsaw Shore" w ciąży. Zostanie samotną matką. "Ojciec dziecka kolejny raz uciekł"

Maciej Friedrich
19.03.2020 12:16
Gwiazda "Warsaw Shore" w ciąży. Zostanie samotną matką. "Ojciec dziecka kolejny raz uciekł"
fot. Instagram:@jolamroz_official

Jola Mróz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Warsaw Shore", znana z zamiłowania do imprez i awantur. Celebrytka poinformowała fanów, że jest w ciąży. Zdradziła także, że dziecko wychowa samotnie, ponieważ ojciec uciekł od odpowiedzialności.

" Warsaw Shore" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych formatów telewizyjnych. Reality show, którego uczestnicy imprezują, przesadzają z używkami i często są bardzo wulgarni, zyskało ogromną ilość fanów, według wielu osób zupełnie niezasłużenie. Niektórzy uczestnicy programu dzięki imprezowemu stylowi życia zyskali popularność.

Tak było między innymi w przypadku Joli Mróz, jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci "Warsaw Shore". Zamiłowanie do alkoholu łączyła z agresywnymi reakcjami. Ostatecznie została usunięta z programu po tym, jak chciała jednemu z kolegów rozbić głowę obcasem.

 Magda Pyznar z „Warsaw Shore” urodziła. Pokazała odważne zdjęcie z porodówki

Jola Mróz z "Warsaw Shore" jest w ciąży. Zostanie samotną matką

Jola Mróz cieszy się popularnością na Instagramie, jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników. To właśnie tam była gwiazda "Warsaw Shore" ogłosiła, że jest w ciąży. Przyznała także, że ojciec dziecka opuścił ją i zostanie samotną matką.

- Chcę się z wami pochwalić (pisownia oryginalna) bardzo radosną dla mnie nowiną, zostanę mama ! Tak, ja też nie mogłam od początku w to uwierzyć (...) Zostanę mamą, ale nie byle jaką, to bardzo ważne, samotną. Tak, ojciec dziecka kolejny raz (przy jednej dziewczynie postąpił tak samo) uciekł od odpowiedzialności, zostawił nas i postanowił usunąć myśl o tym, że gdzieś tam rośnie mały człowieczek i po prostu jak tchórz zerwał z nami kontakt (...) drugie dziecko w ciągu roku, ten sam schemat: 1,5 miesiąca spotykania, ciąża, 2 dni radości z dwóch kresek na teście, wybór wózka i po chłopie- poinformowała Mróz.

Jola twierdzi, że jest teraz "1000 razy silniejsza" i poradzi sobie z samotnym macierzyństwem.

Duża Ania z „Warsaw Shore” adoptowała dziecko z Afryki. Pokazała zdjęcia

Zagłosuj

Oglądasz "Warsaw Shore"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF