Zamknij

Jola Rutowicz przeszła wielką metamorfozę. Ma nowy nos i blond włosy [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
03.01.2020 11:26
Jola Rutowicz
fot. Bartosz KRUPA/East News

Jola Rutowicz wróciła kompletnie odmieniona. Była gwiazda "Big Brothera" opublikowała nowe zdjęcia, na których pojawia się jako blondynka, bez kiczowatego makijażu i różowego jednorożca. Zaskakujące, co dzisiaj robi Jolanta Rutowicz.

Jola Rutowicz zdobyła popularność dzięki wygranej w czwartej edycji "Big Brothera". Czarnowłosa gwiazdka uwielbiała kiczowate stroje, tipsy i ciemną opaleniznę, a do jej stałych atrybutów należał różowy błyszczyk oraz wielki pluszowy jednorożec. Dzisiaj po takim wizerunku nie ma już śladu. Jola Rutowicz przeszła spektakularną metamorfozę, a swoim nowym wizerunkiem chętnie chwali się na Facebooku.

Jola Rutowicz została blondynką. Nowe zdjęcia zaskakują

Jola Rutowicz przypomniała o sobie w Sylwestra, gdy zamieściła na Facebooku zdjęcie z plaży w Miami. Była gwiazda "Big Brothera" zmieniła się nie do poznania. Obecnie Rutowicz jest platynową blondynką i gustuje w nieco elegantszych stylizacjach niż za czasów swojej świetności w Polsce. Nadal ma jednak słabość do mocnego makijażu i sztucznych paznokci.

Jola Rutowicz - co dzisiaj robi gwiazda "Big Brothera"?

Po zakończeniu "Big Brothera" Jola Rutowicz związała się na chwilę z aktorem Jarosławem Jakimowiczem, a także wzięła udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Próbowała zaistnieć w show-biznesie, pojawiając się na różnych imprezach i lansując się na ścianach ze swoim "chłopakiem" Sławkiem "Chomikiem" Oborskim. Ale kiedy wszystkie próby podboju branży spełzły na niczym, zdecydowała się wyemigrować do Stanów Zjednoczonych.

Od kilku lat Jola mieszka w Miami. Nie wiadomo, czym konkretnie się tam zajmuje, lecz na Facebooku zdradza, że żyje jak w raju. Rutowicz pływa na jachtach, pije drinki nad basenem i pozuje na tle drogich samochodów. Podobno w świat luksusów wprowadził pewien bogaty biznesmen, z którym spotykała się przez dłuższy czas.

O nowym życiu za oceanem Rutowicz pisze enigmatycznie. Przyznaje jednak, że Jola Rutowicz z "Big Brothera" była postacią wykreowana na potrzeby show-biznesu i dawno z nią zerwała.

Wymyślona historia różowej dziewczynki z pluszowym konikiem sprzedała się doskonale. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania. Zarobiłam na tej historii spore pieniądze, a dziś już nie ma znaczenia, jaką rolę odegrałam w przeszłości. Zamknęłam tamte drzwi i rozpisałam nowy scenariusz na kolejne lata - napisła na Facebooku.

Moje obecne życie znajduje się w Miami, z moim ukochanym i to jest moje, nowe, prywatne reality show. Nie interesuje mnie już polski show-biznes. Popularność nie jest jakością w samej sobie - wyznała.

Jola Rutowicz przeszła operację plastyczną nosa

Rutowicz wpada od czasu do czasu do Polski i przy okazji funduje sobie zabiegi medycyny estetycznej w tutejszych klinikach. Niewątpliwie wychodzi ją to taniej niż w USA. W lipcu Jola Rutowicz poddała się operacji plastycznej nosa. Aby sprawa nie przeszła zupełnie bez echa, zaprosiła do gabinetu kamery telewizyjne.

Zagłosuj

Chciałbyś, żeby Jola Rutowicz wróciła do polskiego show-biznesu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw