Zamknij

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. "W tej fryzurze odmłodniała o dekadę!" [FOTO]

08.10.2020 21:52
Jolanta Kwaśniewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z Kayah. Była pierwsza dama zmieniła fryzurę i kolor włosów. Fani są zachwyceni metamorfozą Jolanty Kwaśniewskiej. 

Jolanta Kwaśniewska pojawiła się na wspólnym zdjęciu z Kayah. Dawno niewidziana była pierwsza dama zwróciła uwagę nadzwyczajnym wyglądem. Internauci pochwalili jej nienaganny styl i nową fryzurę, dzięki której prezydentowa wizualnie odmłodniała. W komentarzach posypały się komplementy, a wielu internautów wyznało, że tęskni za takim wzorem klasy i elegancji, jaką jest żona Aleksandra Kwaśniewskiego

Jolanta Kwaśniewska do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych pierwszych dam RP. Udało jej wnieść nową jakość do Pałacu Prezydenckiego. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, Danuty Wałęsy, Kwaśniewska była świetnie wykształcona i obyta z wielkim światem. Błyszczała elokwencją i nawet w niezręcznych sytuacjach potrafiła zachować się dyplomatycznie. Była także jedyną polską prezydentową, która po zakończeniu kadencji została gwiazdą telewizji. W TVN Style prowadziła magazyn "Lekcja stylu", w którym uczyła Polaków zasad savoir-vivre'u, m.in. jak kulturalnie zjeść ptysia (nie była to beza!). Polki naśladowały jej fryzury i stylizacje, ponad wszystko jednak ceniły zaangażowanie w sprawy kobiet i działalność charytatywną.

Jolanta Kwaśniewska dogryzła Agacie Dudzie. "Milczenie jest złotem, może stąd ta pensja"

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła na zdjęciu z Kayah 

Jolanta Kwaśniewska nadal jest aktywna zawodowo, lecz w telewizji występuje rzadko i stroni od mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że gdy po długiej przerwie pojawiła się na zdjęciu z Kayah, fani zareagowali entuzjastycznie. Jolanta Kwaśniewska gościła w audycji "Tu i teraz" w Meloradiu. 

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy: "Dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji "Tu i teraz". Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce - napisała Kayah. 

Fani byli zachwyceni tym, jak obecnie prezentuje się żona prezydenta Kwaśniewskiego.

Muszę przyznać, że pani prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę! Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu. 

Pani Jolu, jaki piękny kolor włosów! Super pani wygląda!

Styl, klasa, piękna dusza i wielkie serce.

Pani Jolanta dla mnie pierwsza i ostatnia i jedyna taka dama. Pięknie panie wyglądacie. 

A wam jak się podoba odmieniona Jolanta Kwaśniewska? 

Ola Kwaśniewska odpowiedziała internautce, która wytknęła jej brak dzieci. Ostry komentarz gwiazdy