Zamknij

Jolanta Pieńkowska w „DD TVN”. To naprawdę ona?

Redakcja
24.09.2018 14:26
Jolanta Pieńkowska
fot. TRICOLORS/East News

Jolanta Pieńkowska po dłuższej nieobecności pojawiła się w „DD TVN”. Wielu widzów programu, gdyby jej imię i nazwisko nie padły na wizji, z pewnością nie poznałoby, że to właśnie ona. Jej twarz jest całkiem inna.

W miniony weekend w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” pojawić się miała Magda Mołek. Prezenterka, która jakiś czas temu urodziła dziecko, jest gotowa, by powrócić do pracy. Jakie było zaskoczenie widzów, kiedy na antenie obok Marcina Mellera wystąpiła Jolanta Pieńkowska. Zaskoczenie było tym większe, że prezenterka wyglądała całkiem inaczej – jej twarz mocno się zmieniła.

1

W mediach społecznościowych natychmiast pojawiło się wiele komentarzy widzów rozczarowanych tym, że zamiast Mołek jest Pieńkowska. Komentujący zwracają też uwagę, że coś stało się z twarzą dawno nieobecnej prezenterki. Pojawiło się nawet stwierdzenie, że z dawnej prezenterki pozostał jedynie głos.

„Jej twarz jak ja zobaczyłam to szok przeżyłam, co ona zrobiła”, „Pieńkowskiej nie poznaję”, „A kim jest prowadząca? Jakąś ma dziwną twarz”, „Jeny czy to Joanna Pieńkowska? Co ona zrobiła z buzią. Trudno ją rozpoznać tylko głos jej został” – pisali internauci.

Choć trudno powiedzieć, by prezenterka wyglądała gorzej, bo rzeczywiście jej twarz wygląda bardzo młodo i mimo wszystko całkiem naturalnie, to jednak nie da się udawać, że nie jest to efekt zabiegów chirurgicznych. Tak wyglądała w 2004 roku.

EN_01184138_0081

Przypomnijmy, że Jolanta Pieńkowska zrezygnowała w prowadzenia „DD TVN” w 2014 roku, jednak co pewien czas pojawiała się na antenie. Tym razem jednak fani czekali na powrót Magdy Mołek – być może przez to prezenterka naraziła się na niepochlebne komentarze.

RadioZET.pl/SA