Zamknij

Syn Jarosława Jakimowicza wspiera protesty kobiet. Co na to ojciec?

27.10.2020 22:41
Jovan Jakimowicz
fot. P GRZYBOWSKI/East News

Syn Jarosława Jakimowicza, Jovan, wspiera protesty kobiet. Opublikował w sieci zdjęcie z niedawnej demonstracji. Co na to jego ojciec?

Jarosław Jakimowicz od pewnego czasu jest gwiazdą TVP. Aktor, który zasłynął rolą w "Młodych Wilkach" od dawna nie ukrywał swoich politycznych sympatii, a w trakcie kampanii wyborczych aktywnie wspierał PiS. Teraz, u boku Magdaleny Ogórek aktor prowadzi program "W kontrze". Wbrew przysłowiu, że nie daleko pada jabłko od jabłoni, syn Jakimowicza z jego małżeństwa z Joanną Sarapatą - Jovan - ma poglądy całkiem odmienne niż niego ojciec.

Zobacz także: Kuriozalna wymiana zdań na temat wyglądu Ogórek i Jakimowicza w TVP Info

Jovan Jakimowicz wspiera protesty kobiet

20-letni Jovan Jakimowicz studiuje i mieszka w Londynie. Jest bardzo aktywny w sieci i chętnie wyraża swoje poglądy polityczne. Podczas lipcowych wyborów prezydenckich Jovan wspierał Rafała Trzaskowskiego, a wcześniej pokazywał też, że sympatyzuje z partią Roberta Biedronia. Teraz Jovan udowodnił, że wspiera protesty kobiet. Na Instagramie 20-latek pokazał zdjęcie z niedawnej demonstracji z wymownymi hashtagami: #tojestwojna, #piekłokobiet, czy #wolnywybór.

Oczywiście na jego profilu, poza wspomnianymi już zdjęciami, są również fotki jego taty, Jarosława Jakimowicza. Ciekawe czy panowie potrafią rozmawiać o polityce.

RadioZET.pl/AS