Zamknij

Jowita Przystał wystąpi w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami". Sukces polskiej tancerki

27.07.2021 12:31
Jowita Przystał
fot. Instagram.com

Jowita Przystał to polska tancerka, która wystąpi w "Strictly Come Dancing", brytyjskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Nie będzie to jednak debiut polskiej tancerki w zagranicznej telewizji.

Jowita Przystał jest polską tancerką, którą brytyjscy widzowie zobaczą w tamtejszym formacie programu "Taniec z gwiazdami", znanego pod nazwą "Strictly Come Dancing". Polka została wybrana do tanecznego show spośród najlepszych tancerek z całego świata. Jowita nie ukrywa, że udział w brytyjskiej edycji "Tańca z gwiazdami" jest spełnieniem jej marzeń.

Jowita Przystał wystąpi w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami". Sukces polskiej tancerki

"To jest spełnienie mojego największego marzenia. Żadne słowa nie mogą opisać tego, jak się teraz czuję. Wciąż się szczypię, aby sprawdzić, czy to prawda, ale jestem bardzo podekscytowana, że dołączam do rodziny »Strictly Come Dancing« i nie mogę się już doczekać, aby zostawić całe moje serce i duszę na tym parkiecie!" - powiedziała po ogłoszeniu informacji Jowita Przystał.

26-letnia Jowita Przystał pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Czeladzi. Jowita naukę tańca rozpoczęła, mając zaledwie sześć lat. Gdy miała jedenaście lat, zachwyciła się tańcem towarzyskim. Przystał jest mistrzynią Polish Open Latin 2014. Polka dała się również poznać widzom programów takich jak "You Can Dance, w którym wystąpiła w 2014 roku. Swój talent na parkiecie pokazała również w "Mam talent". Polska tancerka na stałe mieszka w Londynie.

Udział w brytyjskiej telewizji nie będzie jednak zagranicznym debiutem 26-latki. W 2020 roku tancerka zwyciężyła razem ze swoim partnerem, Michałem Dalinczukiem w programie "The Greatest Dancer" na antenie BBC One. Razem z Michałem tworzą parę nie tylko na parkiecie, ale również i w życiu.