Zamknij

Jubileusz Gosi Baczyńskiej. Gwiazdy i lodowa sceneria [GALERIA]

Redakcja
22.08.2018 15:49
Jubileusz Gosi Baczyńskiej. Gwiazdy i lodowa sceneria [GALERIA]
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Gosia Baczyńska świętowała jubileusz 21 lat pracy. Wraz z projektantką świętowała plejada polskich celebrytów. Wśród gości pojawiła się między innymi Małgorzata Kożuchowska, Monika Olejnik oraz Magdalena Cielecka.

Gosia Baczyńska to projektantka mody, która cieszy się dużą sympatią polskich gwiazd. Polskie gwiazdy często decydują się na kreacje przygotowane przez jej dom mody. A wiele z nich przyjaźni się z Gosią prywatnie. Nic więc dziwnego, że na jubileuszu 21-lecia działalności jej autorskiej marki pojawiło się wiele znanych nazwisk.

Gwiazdy na urodzinach polskiej projektantki

We wtorek, 21 sierpnia, w pracowni Baczyńskiej na warszawskiej Pradze zjawił się tłum celebrytów. To właśnie tam projektantka postanowiła świętować 21 urodziny swojej zawodowej kariery. Na imprezie brylowały sławne polki, które upodobały sobie właśnie kreacje marki założonej przez Gosię. Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej, która 10 lat temu właśnie suknię projektu Baczyńskiej wybrała jako swoją ślubną kreację. Poza nią zobaczyć można było również zachwycającą Magdalenę Cielecką oraz jak zawsze doskonale ubraną Monikę Olejnik. Wśród gości znaleźli się także: Piotr Stramowski, Jerzy Skolimowski czy Robert Kozyra. Impreza zachwyciła gości niecodzienną scenografią. Królował śnieg i lód oraz mrożone napoje.

Baczyńska dwukrotnie otrzymała nagrodę Projektanta roku magazynu „Elle”, a w 2016 roku została ogłoszona kobieta dekady przez magazyn „Glamour”. Nie dziwi więc, że jej projekty bardzo często możemy zobaczyć na różnego rodzaju galach i imprezach, w których udział biorą największe gwiazdy.

RadioZET.pl/gala.pl/MF