Zamknij

Jude Law po raz 6. został ojcem. Radosną nowinę przekazał w nietypowy sposób [WIDEO]

16.09.2020 14:43
Jude Law
fot. Gregory Pace/ Rex

Jude Law już po raz 6. został ojcem. Brytyjski aktor radosną nowiną podzielił się z fanami podczas wizyty w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". To pierwsze wspólne dziecko gwiazdora serialu "Młody papież" i jego ukochanej -Phillipy Coan.

Jude Law znów został ojcem, tym razem już po raz 6. Brytyjski aktor o narodzinach dziecka poinformował w popularnym talk show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Gwiazdor opwiedział o tym, jak mu się wiedzie podczas pandemii koronawirusa. "Jestem zakochany w moim ogrodzie i zrozumiałem, jak wielkim szczęściarzem jestem, że go mam. Och, a do tego urodziło się moje dziecko!" - wyznał w trakcie show.

Jude Law po raz 6. został ojcem. Podzielił się radosną nowiną w nietypowy sposób

47-letni aktor może pochwalić się liczną gromadką dzieci. Z małżeństwa z Sadie Frost aktor doczekał się dwóch synów:– Rafferty’ego (ur. 6 października 1996) i Rudy’ego (ur. 10 września 2002) oraz córkę Iris (ur. 25 października 2000).

 29 lipca 2009 brytyjski aktor oglosił, że po raz czwarty zostanie ojcem po krótkiej znajomości z amerykańską modelką Samanthą Burke (2008), która urodziła mu córkę Sophię. Kolejne dziecko Jude'a Law to córka Lawa - owoc związku z Catherine Harding. W 2019 roku aktor ponownie wziął ślub z Philipą Coan.  Być może w końcu to ta jedyna kobieta.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl