Zamknij

Julia Konarska w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia Wamej
29.01.2020 17:14
Julia Konarska
fot. Instagram.com/ Julia Konarska

Julia Konarska niedługo zostanie mamą. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała zdjęcie z ciążowej sesji zdjęciowej. Na fotografii pozuje w towarzystwie ukochanego -Radosława. Wspólna fotografia zakochanych zachwyciła fanów.

Julia Konarska pokazała ciążowy brzuszek. Gwiazda "Przyjaciółek" w zaawansowanej ciąży

Julia Konarska niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ukochanym -  Radosławem Korczakiem, prezentując zaokrąglony ciążowy brzuszek. Pokaźne kształty sugerują, że Julia lada moment zostanie mamą. 

Fani w komentarzach nie szczędzili przyszłym rodzicom komplementów. Sama zainteresowana o tym, że jest w ciąży, poinformowała swoich wielbicieli pod koniec ubiegłego roku. Co jakiś czas Julia serwuje na swoim Instagramie ciążowe zdjęcia, jednak nie zasypuje swojego profilu zdjęciami czy ciekawostkami dotyczącymi odmiennego stanu.

Julia Konarska. W jakich produkcjach grała?

Julia Konarska na swoim koncie ma udział w takich filmach i serialach, jak m.in. "Ślad", w "W rytmie serca", "Przyjaciółki" oraz "Ojciec Mateusz". Zagrała również w spektaklu Teatru Telewizji - "A niech to gęś kopnie" oraz filmie krótkometrażowym - "Festyn".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW