Zamknij

Polska celebrytka pobita. Pokazała szokujące zdjęcia [FOTO]

Maciej Friedrich
04.02.2020 13:58
Polska celebrytka pobita. Pokazała szokujące zdjęcia [FOTO]
fot. Instagram:@juliaa_kupiec

Julia Kupiec, znana z sesji zdjęciowych dla magazynu "CKM" i programu "Piękne i Odważne" została pobita. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Jej zdaniem atak był zaplanowany.

Julia Kupiec to influencerka, tancerka i modelka, której popularność przyniósł udział w emitowanym przez TTV programie "Piękne i Odważne". Na swoim koncie ma także sesję zdjęciową dla magazynu "CKM".  Profil popularnej w mediach społecznościowych celebrytki obserwuje już ponad 180 tysięcy użytkowników Instagrama. To właśnie tam Julia podzieliła się szokującą informacją.

 Paula Tumala urodziła. Celebrytka pokazała zdjęcie bliźniaczek

Julia Kupiec została pobita. Celebrytka pokazała zdjęcia

Na profilu Julii Kupiec pojawiła się galeria szokujących zdjęć. Zostały wykonane po tym, jak została pobita. Gwiazda "Pięknych i odważnych" zrelacjonowała całe zajście. Twierdzi, że została napadnięta przez trzech mężczyzn, spryskana gazem i dotkliwie pobita. Co więcej, jest zdania, że napad został zaplanowany.

- O sytuacji, którą się z Wami podzielę, wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie. Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją (...) W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta Tak, ta. Dostałam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana.

Kupiec przekazała także podziękowanie dla wszystkich, którzy okazali jej wsparcie. Nie zdradziła jednak, kto mógł zaplanować napad.

- W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe - podsumowała.

 Aneta Zając pobita? Zdjęcie aktorki przeraziło fanów [FOTO]

RadioZET.pl/MF