Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Oleś pogrąży Kamila Durczoka? W swojej książce opisze związek z byłym dziennikarzem

06.09.2019 15:55

Julia Oleś była partnerką Kamila Durczoka i jego prawą ręką w pracy. Ich związek nie należał do łatwych - para co rusz rozstawała się i schodziła. W marcu Oleś postanowiła zakończyć relację z dziennikarzem raz na zawsze. Teraz pisze książkę, w której prawdopodobnie ujawni szczegóły burzliwej relacji z Kamilem Durczokiem.

Julia Oleś pogrąży Kamila Durczoka? W swojej książce opisze związek z byłym dziennikarzem fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Julia Oleś pisze książkę o związku z Kamilem Durczokiem

Julia Oleś jest popularną w sieci blogerką lifestylową piszącą pod pseudonimem Fabjulus. Jednak głośno zrobiło się o nie dopiero wtedy, gdy związała się ze znanym dziennikarzem Kamilem Durczokiem. Dzisiaj ich związek to już przeszłość. Para rozstała się kilka miesięcy temu. Kamil Durczok nie ma od tamtej pory dobrej passy. Nie dość, że musiał zamknąć portal Silesion, to jeszcze spowodował po pijanemu kolizję na autostradzie. Na dodatek była żona oskarża go o podrobienie podpisu na wekslu na dwa miliony franków szwajcarskich.

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kłopotów Durczoka. Tym razem cios może nadejść od byłej partnerki, Julii Oleś, która planuje wydać książkę. Będzie to nie tylko debiut literacki blogerki, ale także rodzaj terapii po toksycznym związku z Durczokiem. Oleś prawdopodobnie ujawni w niej szczegóły ich burzliwej relacji.

Chodzę na terapię, leczę się, edukuję, czytam. Nie jestem żadnym ekspertem, raczej poturbowany weteranem. Wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie, napiszę w książce – powiedziała Julia Oleś w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Julia Oleś i Kamil Durczok rozstali się

Julia Oleś była dziennikarką Silesiona, portalu stworzonego przez Kamila Durczoka po odejściu z TVN, w którym pełniła funkcje zastępcy redaktora naczelnego. Wkrótce ich relacje przestały mieć charakter jedynie służbowy. Oleś rozstała się mężem i ojcem swojego kilkuletniego syna. Gdy Kamil Durczok opublikował pierwsze zdjęcie z Julią, stało się jasne, że dziennikarz i blogerka zostali parą. Z czasem związek Durczoka i Oleś zaczął się chwiać. Tabloidy donosiła o ich burzliwych rozstaniach i powrotach. Kłopoty zbiegły się z kiepską sytuacją portalu Durczoka, który wkrótce musiał zawiesić działalność. Ostatni raz Durczok i Oleś pojawili się publicznie w lutym 2019 roku. W czerwcu gruchnęła wiadomość, że blogerka definitywnie zakończyła związek z dziennikarzem i to już na początku marca. Para nie zdradziła oficjalnych powodów rozstania.

Zagłosuj

Przeczytasz książkę Julii Oleś?

RadioZET.pl/JW

Oceń