Zamknij

Julia Pietrucha jest w ciąży!

Redakcja
12.02.2018 08:44
Julia Pietrucha jest w ciąży!
fot. Eastnews

Julia Pietrucha jest w ciąży. Piosenkarka i aktorka pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie. Przy okazji pokazała fanom nowego partnera.

Julia Pietrucha jest w ciąży

Od czasu głośnego rozstania z Ianem Dowem Julia Pietrucha nie komentowała swojego życia prywatnego. Większość fanów przypuszczała, że po bolesnym rozwodzie Julia w pełni korzysta z życia singielki i skupia się na muzyce. A jednak! Okazało się, że gwiazda serialu „Blondynka” jest zajęta. I co więcej — spodziewa się dziecka. O tym, że jest w ciąży, piękna aktorka poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz także

„Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku, czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami” — napisała.

Julia Pietrucha. Kim jest partner?

Kim jest nowy partner Julii? Tego artystka nie zdradziła, ale jedno jest pewne — razem, a właściwie we trójkę wyglądają naprawdę uroczo. 

EN_01230704_0003

Przypomnijmy, że Julia Pietrucha urodziła się 17 marca 1989 w Warszawie. Od kilku lat Pietrucha się na karierze muzycznej, wcześniej można było oglądać ją w wielu popularnych produkcjach, m.in. serialu „Blondynka”, gdzie wcielała się w tytułową rolę. Julia jest także modelką — w 2002 roku zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek.

RadioZET.pl/SI