Zamknij

Julia Pietrucha jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Redakcja
26.02.2018 10:32
Julia Pietrucha
fot. Eastnews

Julia Pietrucha jest w ciąży. Szczęśliwą nowiną piosenkarka i aktorka kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie. Teraz w programie „Dzień Dobry TVN” zdradziła płeć dziecka. Okazuje się, że za kilka miesięcy gwiazda „Blondynki” urodzi dziewczynkę!

Julia Pietrucha jest w ciąży

Julia Pietrucha jest w ciąży — radosną nowinę postanowiła przekazać fanom sama za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda serialu „Blondynka” przy okazji potwierdziła, że po rozstaniu z mężem Ianem Dowem dość szybko udało ułożyć się je życie u boku nowego, tajemniczego partnera.

Zobacz także

Julia Pietrucha pojawiła się kilka dni temu w „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Magdą Mołek (która też jest w ciąży) i Marcinem Mellerem wyjawiła płeć dziecka. — Pojawił się mała pietruszka, to już mogę powiedzieć — zdradziła piękna aktorka. Choć Julia Pietrucha nie zdecydowała się ujawnić nawet imienia nowego partnera, zdradziła, jak bardzo jest jej bliski. — To moja miłość. Bardzo fajny chłopak. Nie jest ze mną związany muzycznie. Pochodzi z Gdańska — powiedziała o nowym partnerze serialowa gwiazda.

Julia Pietrucha i jej dziecko. Urodzi dziewczynkę

Warto przypomnieć, że Julia Pietrucha karierę rozpoczęła już jako wczesna nastolatka. Gdy miała 12 lat, zadebiutowała w roli Gerdy w „Królowej Śniegu” w reżyserii Barbary Borys-Damięckiej w Teatrze Syrena w Warszawie. Już rok później została Miss Polski Nastolatek. Niedługo potem zaczęła występować w serialu „Na Wspólnej”. Kariera Julii Pietruchy potoczyła się błyskawicznie — można było oglądać ją m.in. także w przebojach, takich jak: „Kochaj mnie, kochaj!”, „Jutro idziemy do kina!”, „Lejdis”, „39 i pół” czy w „Blondynce”. W 2016 roku Julia Pietrucha wydała swoją autorską płytę — „Parsley”, na której znalazły się utwory grane przez nią na ukulele.

9 marca 2018 roku Julia Pietrucha wyda swoją drugą autorską płytę „Postcards from the seaside”.

— Dźwięki płynęły zewsząd. Jeśli nie zostały uchwycone podczas spacerów nam morzem, to pojawiały się w innych nieoczekiwanych okolicznościach, jak choćby podczas zespołowych podróży busem na koncerty — mówi o najnowszym albumie Julia Pietrucha.

RadioZET.pl/SI