Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Pietrucha pokazuje ciążowy brzuszek. Już niebawem rodzi

05.06.2018 11:04

Julia Pietrucha już niebawem zostanie mamą. Aktorka korzysta z promieni słońca i ostatnie dni przed porodem spędza, wylegując się na piasku. Zdjęciem z chwil relaksu podzieliła się w sieci.

Julia Pietrucha fot. EAST NEWS

Już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko aktorki i piosenkarki Julii Pietruchy. Gwiazda korzysta z ostatnich spokojnych chwil przed rewolucyjnymi zmianami w życiu, jakie niesie za sobą macierzyństwo. Na Instagramie pokazała, jak wygrzewa w słońcu ciążowy brzuch.

Przypomnijmy, że Julia Pietrucha jeszcze w lutym zdradziła swoim fanom na Instagramie, że po raz pierwszy jest w ciąży. Aktorka nie czekała też na domysły mediów na temat płci maleństwa i wyjawiła, że spodziewa się córki. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego, tajemniczego jeszcze wtedy, partnera – Mateusza Jankowskiego.

— To moja miłość. Bardzo fajny chłopak. Nie jest ze mną związany muzycznie. Pochodzi z Gdańska — powiedziała.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak nie rozstali się?

Julia Pietrucha karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Najpierw grała w teatrze, potem została Miss Polski Nastolatek. Karierę serialową zaczęła od serialu „Na Wspólnej”, ale dzięki swojemu talentowi szybko zdobyła wiele ciekawych ról w produkcjach takich jak „Kochaj mnie, kochaj!”, „Jutro idziemy do kina!”, „Lejdis”, „39 i pół” czy  „Blondynka”.

Poza aktorstwem zaczęła skupiać się też na muzyce. 2016 roku wydała swoją pierwszą autorską płytę — „Parsley”, a dwa lata później kolejną: „Postcards from the seaside”. Zaledwie na początku maja 2018 zakończyła trasę koncertową promującą ten drugi album. Teraz przygotowuje się do nowej roli.

Trzymamy za nią kciuki.

RadioZET.pl/SA

Oceń