Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Pietrucha pokazuje ciążowy brzuszek. Już niebawem rodzi

05.06.2018 11:04

Julia Pietrucha już niebawem zostanie mamą. Aktorka korzysta z promieni słońca i ostatnie dni przed porodem spędza, wylegując się na piasku. Zdjęciem z chwil relaksu podzieliła się w sieci.

Julia Pietrucha fot. EAST NEWS

Już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko aktorki i piosenkarki Julii Pietruchy. Gwiazda korzysta z ostatnich spokojnych chwil przed rewolucyjnymi zmianami w życiu, jakie niesie za sobą macierzyństwo. Na Instagramie pokazała, jak wygrzewa w słońcu ciążowy brzuch.

Przypomnijmy, że Julia Pietrucha jeszcze w lutym zdradziła swoim fanom na Instagramie, że po raz pierwszy jest w ciąży. Aktorka nie czekała też na domysły mediów na temat płci maleństwa i wyjawiła, że spodziewa się córki. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego, tajemniczego jeszcze wtedy, partnera – Mateusza Jankowskiego.

— To moja miłość. Bardzo fajny chłopak. Nie jest ze mną związany muzycznie. Pochodzi z Gdańska — powiedziała.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak nie rozstali się?

Julia Pietrucha karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Najpierw grała w teatrze, potem została Miss Polski Nastolatek. Karierę serialową zaczęła od serialu „Na Wspólnej”, ale dzięki swojemu talentowi szybko zdobyła wiele ciekawych ról w produkcjach takich jak „Kochaj mnie, kochaj!”, „Jutro idziemy do kina!”, „Lejdis”, „39 i pół” czy  „Blondynka”.

Poza aktorstwem zaczęła skupiać się też na muzyce. 2016 roku wydała swoją pierwszą autorską płytę — „Parsley”, a dwa lata później kolejną: „Postcards from the seaside”. Zaledwie na początku maja 2018 zakończyła trasę koncertową promującą ten drugi album. Teraz przygotowuje się do nowej roli.

Trzymamy za nią kciuki.

RadioZET.pl/SA

Oceń