Zamknij

Julia Pietrucha urodziła! Imię córeczki? Bardzo oryginalne

Redakcja
16.07.2018 12:41
Julia Pietrucha urodziła
fot. Instagram

Julia Pietrucha urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko muzykalnej aktorki. Szczęśliwa mama pokazała w sieci zdjęcie z maleństwem. Córka dostała bardzo oryginalne imię.

O swojej ciąży Julia Pietrucha poinformowała fanów w lutym. Pokazała wtedy i swój zaokrąglony już brzuszek, i... swojego partnera. Aktorka niezbyt często pokazywała zdjęcia ze swojego prywatnego życia, ale, jak widać, uznała, że o takich zmianach w życiu poinformować wypada. Teraz wreszcie pochwaliła się, że ona i jej partner zostali rodzicami. Na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z córeczką. „Mała Pietruszka jest już wśród nas” – pisze aktorka. Pochwaliła się też imieniem dziewczynki. Rodzice nazwali małą Gaja.

Julia Pietrucha z córką Gają

„Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym.
Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi” – napisała Julia Pietrucha.

Jak Wam się podoba imię jej córeczki?

RadioZET.pl/SA