Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Pietrucha urodziła! Imię córeczki? Bardzo oryginalne

16.07.2018 12:41

Julia Pietrucha urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko muzykalnej aktorki. Szczęśliwa mama pokazała w sieci zdjęcie z maleństwem. Córka dostała bardzo oryginalne imię.

Julia Pietrucha urodziła fot. Instagram

O swojej ciąży Julia Pietrucha poinformowała fanów w lutym. Pokazała wtedy i swój zaokrąglony już brzuszek, i... swojego partnera. Aktorka niezbyt często pokazywała zdjęcia ze swojego prywatnego życia, ale, jak widać, uznała, że o takich zmianach w życiu poinformować wypada. Teraz wreszcie pochwaliła się, że ona i jej partner zostali rodzicami. Na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z córeczką. „Mała Pietruszka jest już wśród nas” – pisze aktorka. Pochwaliła się też imieniem dziewczynki. Rodzice nazwali małą Gaja.

Julia Pietrucha z córką Gają

„Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym.
Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi” – napisała Julia Pietrucha.

Jak Wam się podoba imię jej córeczki?

RadioZET.pl/SA

Oceń