Zamknij

Julia Pogrebińska wyszła za mąż

Redakcja
21.08.2017 14:22
Julia Pogrebińska wyszła za mąż
fot. Facebook

Julia Pogrebińska wyszła za mąż za swojego ukochanego, nauczyciela jogi Johna Scotta. Jej mąż zdradził kilka szczegółów dotyczących ceremonii na swoim Instagramie.

O tym, że piękna aktorka zdecyduje się zmienić stan cywilny, plotkowano od jakiegoś czasu. Teraz już wiadomo – Julia powiedziała „tak" w miniony weekend.

Jej świeżo upieczony mąż John Scott pochodzi z Nowej Zelandii i jest uznanym nauczycielem jogi. Aktorka poznała Johna niecałe pięć lat temu, gdy przyjechał on do Polski po raz pierwszy.

– Z największą przyjemnością ogłaszamy małżeństwo Johna Scotta z Julią Pogrebińską. John, który pochodzi z Nowej Zelandii i jego ukochana Julia z Warszawy wzięli ślub cywilny 19 sierpnia w obecności przyjaciół i najbliższej rodziny. Julia przyjechała na uroczystość z przyszłym mężem. Była to ceremonia w stylu szkockim, ze względu na pochodzenie rodziców Johna oraz korzenie Julii, które sięgają klanu Grant z tamtych terenów. Zależało im, by sięgała XVI-wiecznej tradycji – John napisał na Instagramie, co my cytujemy z artykułu Wirtualnej Polski.

Zrzut ekranu 2017-08-21 o 14.15.53

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze młodej dużo szczęścia!

RadioZET.pl/SI/gwiazdy.wp.pl