Zamknij

Julia Roberts bez makijażu. Gwiazda apeluje też o zostanie w domu

Sylwia Wamej
24.03.2020 15:13
Julia Roberts
fot. Association/East News

Julia Roberts w związku z pandemią koronawirusa została w domu. Na najnowszym zdjęciu gwiazda "Pretty Woman" pokazała, jak prezentuje się bez makijażu. Zaapelowała również do swoich fanów o pozostanie w domu.

Julia Roberts bez makijażu. Gwiazda apeluje o zostanie w domu

Julia Roberts w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem jak większość gwiazd, spędza czas w domu. Aktorka na czas domowej kwarantanny zrezygnowała z makijażu. Na najnowszym zdjęciu Julia zaprezentowała się w naturalnej, domowej wersji. 52-letnia aktorka wzięła udział w internetowym wyzwaniu i zdradziła, dlaczego zostaje w domu. "Zostaję w domu dla rodziny, dla wszystkich pracowników służby zdrowia walczących na całym świecie, dla mojego niesamowitego, 95-letniego sąsiada. Wszyscy zostańcie w domu, to jest właściwe" - podkreśliła aktorka.

Julia Roberts jest jedną z licznych gwiazd, której postawa jest godna naśladowania. Do pozostania w domu namawiają zarówno zagraniczne gwiazdy, jak i te polskie. Widać to po hasztagu #stay home na Instagramie, który bije rekordy popularności.

Julia Roberts: W jakich filmach grała aktorka?

Julia Roberts to gwiazda, która jest znana z takich filmów, jak m.in. "Pretty Woman", "Hook", "Erin Brockovich" oraz "Jedz, módl się, kochaj". Prywatnie mama trójki dzieci:

 bliźniaków Hazel Patricii Phinnaeusa Waltera oraz Henry’ego Daniela. Ojcem dzieci i mężem Julii Roberts jest operator kamery -  Danny Moder.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW