Zamknij

Julia Roberts ma anoreksję? Gwiazda "Pretty Woman" ma ważyć 39 kilogramów [FOTO]

Maciej Friedrich
16.12.2019 14:43
Julia Roberts ma anoreksję? Gwiazda "Pretty Woman" ma ważyć 39 kilogramów [FOTO]
fot. EAST NEWS

W zachodnich mediach mówi się o kryzysie w małżeństwie Julii Roberts, jednej z największych gwiazd Hollywood. Co więcej, stres miał spowodować spadek wagi aktorki do zaledwie 39 kilogramów. Jej najnowsze zdjęcia mocno zaniepokoiły fanów.

Julia Roberts to bez wątpienia jednak z największych gwiazd współczesnego kina, która wybitnymi kreacjami umocniła swoje miejsce wśród najwybitniejszych aktorek Hollywood. Laureatka statuetki Oscara za rolę w "Erin Brockovich" ma również na swoim koncie niezapomniane kreacje w "Pretty Woman", "Nothing Hill" i wielu innych kinowych hitach. 

W zagranicznych mediach coraz częściej wspomina się o rzekomym kryzysie w życiu prywatnym Julii. Gwiazda od 17 lat jest żoną operatora filmowego Daniela Modera, z którym wychowuje trójkę dzieci. 12-letniego Henry'ego oraz 15-letnich Hazel i Phinnaeusa. Magazyn "New Weekly" opublikował zdjęcia Roberts, które mają wskazywać na to, że aktorka przeżywa ogromny stres, który odbił się na jej zdrowiu.

 Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie. Internauci porównują ją do Julii Roberts [FOTO]

Julia Roberts wyraźnie schudła. Gwiazda ma ważyć poniżej 40 kilogramów

Według informatora "New Weekly" Julia Roberts bardzo przeżywa małżeński kryzys, co mocno odbiło się na jej wadze. Gwiazda od miesięcy ma odżywiać się nieprawidłowo i ważyć poniżej 40 kilogramów. Pojawiły się nawet głosy, że gwiazda "Pretty Woman" jest chora na anoreksję.

- Zawsze była szczupłą kobietą, ale te kości policzkowe są przerażające. Ona teraz waży zaledwie 39 kilo! Może chodzić o stres i zazdrość o Danny'ego albo chęć zwrócenia na siebie uwagi. Być może trochę jedno i drugie - relacjonuje informator "New Weekly".

Rzeczywiście, na najnowszym zdjęciu na Instagramie Julia wygląda bardzo szczupło. Miejmy nadzieję, że pięknej aktorce nic nie dolega.

Julia Roberts
fot. AP/Associated Press/East News
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Pretty Woman"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF