Zamknij

Julia Roberts jest w ciąży? 51-letnia aktorka podobno tak chce ratować małżeństwo

Redakcja
25.07.2018 14:52
Julia Roberts w ciąży
fot. Instagram

Julia Roberts jest w ciąży – takie wieści docierają zza oceanu. Podobno 51-letnia aktorka chce w ten sposób ratować małżeństwo. Czy to prawda?

Plotkarski magazyn „OK!” poinformował, że 51-letnia Julia Roberts spodziewa się czwartego dziecka. Gazeta „ujawnia”, że aktorka i jej mąż Danny Moder spodziewają się czwartego dziecka po dwóch latach prób i zapłodnieniu pozaustrojowym. Jak wynika z informacji, „przed dobrą nowiną Julia i Danny skakali sobie do gardeł”, co spowodowane było m.in. zazdrością męża o czas, który Roberts spędzała z Richardem Gere'em. Kryzys w małżeństwie zażegnać miały wieści o ciąży.

„OK!” cytuje anonimowego informatora, który stwierdza, że „Julia w końcu zdała sobie sprawę, że nie chce, aby jej małżeństwo się skończyło. Chciała pracować nad swoim związkiem, a przede wszystkim mieć kolejne dziecko [...] Ciąża ożywiła relacje małżonków i przypomniało Julii, jak bardzo kocha Danny'ego i vice versa” – czytamy.

Julia Roberts nie jest w ciąży!

Do sensacyjnych plotek natychmiast odniósł się „Gossip Cop”, tropiący fake newsy. Wskazuje, że w pogłoskach tych nie ma krzty prawdy. Już wcześniejsze doniesienia o kryzysie są według magazynu naciągane, bo Roberts w jednym z wywiadów przyznała, że Danny jest tym, „co świeci wewnątrz niej”. Stwierdziła, że poznanie go i spotkanie „właściwego człowieka” sprawiło, że inaczej patrzy na świat. Trudno więc uwierzyć w plotki o kryzysie w małżeństwie aktorki.

Ponadto „Gossip Cop” wskazuje, że już dawno aktorka stwierdziła, że nie może mieć dziecka.

Wygląda więc na to, że sensacje zza oceanu są zwykłą plotką.

RadioZET.pl/SA