Zamknij

Julia Roberts pochwaliła się piękną suknią, w której miała wystąpić na MET Gala. Jak wygląda? [FOTO]

Sylwia Wamej
06.05.2020 13:27
Julia Roberts
fot. ANDR/ GUED/ East News

Julia Roberts pochwaliła się piękną suknią, w której miała wystąpić na najważniejszym modowym wydarzeniu, jakim jest MET Gala. Z powodu pandemii koronawirusa, impreza została odwołana. Julia Roberts, pozując w efektownej kreacji w domowej łazience, zwróciła oczy wszystkich fanów.

Julia Roberts pochwaliła się piękną suknią, w której miała wystąpić na MET Gala

Julia Roberts miała pojawić się w tym roku na MET Gali, największym modowym wydarzeniu, którego organizatorką jest redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" - Anna Wintour. Z powodu pandemii koronawirusa impreza, na której gwiazdy prezentują efektowne stylizacje, nawiązujące do tematu aktualnej wystawy w MET, została odwołana.

Wiele gwiazd publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia kreacji z poprzednich lat. Julia Roberts postanowiła z kolei pokazać suknię, w której miała wystąpić na tegorocznej MET Gali.

Piękna, tiulowa czarno-biała suknia pochodzi z kolekcji Caroliny Herrery i kosztuje 40 tysięcy złotych.

"Oto ja, nie idę dzisiaj na MET Galę #zostańwdomu #takmusiszjeszczezostaćwdomu" - napisała gwiazda "Pretty Woman". Zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w pięknej  sukni w domowej łazience, wywołało furorę wśród jej wielbicieli.

MET Gala: Wydarzenie odbyło się online

72. edycja MET Gala jak co roku miała odbyć się  nowojorskim Metropolitan Museum of Art 4 maja. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało przełożone, jednak odbyło się wirtualnie. Na oficjalnym kanale amerykańskiego wydania "Vogue'a" w specjalnej zakładce "Best of Met Gala" można było przypomnieć sobie poprzednie edycje tego wydarzenia. Z kolei o północy polskiego czasu na kanale "Vogue USA" fani mogli obejrzeć transmisję live, którą poprowadziła Anna Wintour. Wydarzenie muzycznie umiliły dwa zespoły: Virgil Abloh oraz Florence and the Machine.

Zagłosuj

Podoba ci się suknia Julii Roberts?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW