Zamknij

Julia Roberts w bikini. 52-letnia gwiada pochwaliła się zgrabną sylwetką

Sylwia Wamej
06.02.2020 15:52
Julia Roberts
fot. Rex Features/ East News

Julia Roberts została niedawno przyłapana przez fotoreporterów, gdzie wypoczywała z rodziną na plaży. Dla 52-letniej aktorki czas jest bardzo łaskawy. Mimo upływu lat, w bikini prezentuje się świetnie.

Julia Roberts w bikini. Gwiazda pochwaliła się szczupłą i zgrabną figurą

Julia Roberts w miniony weekend wypoczywała ze swoją rodziną w Puerto Vallarta w Meksyku. Gwiazda oddawała się relaksowi przy basenie, prezentując szczupłą sylwetkę i nogi do nieba. Trzeba przyznać, że czas jest dla aktorki bardzo łaskawy. Choć niedawno Roberts posądzana była o anoreksję, na najnowszych zdjęciach wygląda szczupło, lecz zdrowo. Trzeba przyznać, że w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym wyglądała bardzo dobrze, a figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

Gwiazda jest też spełnioną mamą i żoną. W 2001 roku na planie filmu "The Mexican" poznała operatora filmowego Danny’ego Modera. Para pobrała się w lipcu 2002 roku i doczekała się trójki dzieci: dwóch synów i córki.

W jednym z wywiadów Julia Roberts zapytana o klucz do szczęścia, odpowiedziała:

"Trzeba poślubić odpowiednią osobę, urodzić rudzielca i mieć świetnie przyjaciółki. To są trzy klucze do radosnego życia –i córki" - podkreśliła.

Julia Roberts: W jakich filmach zagrała?

Julia Roberts ma w swoim portfolio mnóstwo ról. Najpopularniejsze filmy, w których wystąpiła aktorka, to m.in. "Pretty Woman", "Raport Pelikana", "Uciekająca Panna Młoda", "Jedz, módl się, kochaj" oraz "Dzień Matki".

Zagłosuj

Lubisz plażować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW