Zamknij

Hotel Paradise 2: Julia Skrodzka odważnie pokazała piersi. Przesadziła? [FOTO]

21.09.2020 13:51
Julia Skrodzka pokazała biust
fot. mat. prasowe TVN

Julia Skrodzka, jedna z uczestniczek 2. edycji "Hotelu Paradise", postanowiła pochwalić się fanom swoim ciałem. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie, na którym bardzo odważnie eksponuje piersi. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni tak ostrą fotografią.

"Hotel Paradise" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality show, który o palmę pierwszeństwa walczy z "Love Island". Program, któremu wiele osób zarzuca promowanie seksizmu, nagości, rozwiązłości i związków "dla korzyści", cieszy się jednak sporą popularnością. Obecnie możemy oglądać 2. edycję show, która ponownie przykuwa do ekranów fanów kibicujących swoim faworytom i śledzących ewentualne skandale. Nowa odsłona "Hotelu Paradise" nie zawodzi wiernych fanów. Widzów oburzyło zachowanie Łukasza, wiele emocji wzbudził także wypadek w basenie.

Nie mniej emocji wzbudzają uczestniczki show, z reguły  eksponujące ciało, zdaniem wielu zbyt mocno. Jedną z nich jest Julia Karina Skrodzka, która gdy dołączyła do programu, wywołała niemałe zamieszanie. 22-latka zachwyciła mężczyzn przebywających w rajskim hotelu i wzbudziła nieufność koleżanek z programu. Ostatecznie stworzyła parę z Kamilem Piórkowskim. Wielu widzów twierdzi, że połączyło ich coś więcej niż chęć wygranej. Julia szokuje jednak nie tylko w programie, ale także w mediach społecznościowych. Jej nowe zdjęcie z pewnością urzekło wielbicieli wdzięków Skrodzkiej, wywołało jednak także kontrowersje.

 Hotel Paradise: Łukasz został brutalnie napadnięty. Ma dotkliwe obrażenia [FOTO]

Hotel Paradise 2: Julia Skrodzka odważnie pokazała piersi

Na profilu Julii Skłodzkiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które uznać można za wyjątkowo odważne. Pozująca w mokrej koszulce uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała biust w sposób znany z rozbieranych sesji w magazynach dla mężczyzn.

- Jak mija weekend ? Ja na spokojnie w domku. Powoli zaczynam tęsknić za tymi słonecznymi dniami (...) Zdecydowanie nie zdążyłam nacieszyć się tym latem tego roku ! No, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Tym razem musiałam się poświecić trochę pracy, trochę studiom, a trochę rozwojem mojej osoby. Następne lato jest moje - podzieliła się  z fanami swoimi przemyśleniami Julia.

W komentarzach pod odważnym zdjęciem pojawiły się liczne komentarze. Rzecz jasna fani Skrodzkiej nie kryli zachwytu nad fotografią oraz ciałem 22-latki. Pojawiły się jednak także głosy krytyki.

- Wyglądasz na minimum 30 lat. A świecenie cyckami to jedyne co masz do zaoferowania? (...) słabe, bardzo słabe. I smutne zarazem ze w dzisiejszych czasach kupuje się właśnie taka zawartość (...) I tez smutne ze dziewczyny tak się sprzedają, a potem jeszcze oburzenie ze jesteście traktowane przedmiotowo - napisał jeden z internautów.

Zgadzacie się z opinią, że Julia przesadziła?