Zamknij

Julia Wieniawa będzie milionerką? Zastąpi Margaret w reklamach

Redakcja
24.07.2018 13:42
Julia Wieniawa będzie milionerką? Zastąpi Margaret w reklamach
fot. EAST NEWS/TRICOLORS

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Rola w "Rodzince.pl" otworzyła jej drzwi do kariery oraz zapewniła zainteresowanie wielu znanych marek. Młoda gwiazda zastąpi Margaret w roli ambasadorki sieci sklepów obuwniczych. Kontrakt opiewa na imponującą kwotę.

Kariera Julii Wieniawy rozwija się w imponującym tempie. Młoda aktorka, która swoją artystyczną przygodę rozpoczynała w Teatrze Muzycznym Roma, zyskała popularność dzięki występom w serialu „Rodzinka.pl”. Wcieliła się tam w rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Od tamtej pory pojawia się na ekranie w wielu produkcjach. Podpisała także kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax.

Nie bez znaczenia jest także jej aktywność w mediach społecznościowych. Zyskała sobie wierne grono fanów, a jej profil obserwuje ponad 75 tysięcy osób. A popularność przekłada się na propozycje reklamowe.

EN_01322275_0310

Julia Wieniawa podpisała lukratywny kontrakt

Aktorka współpracuje z kilkoma firmami, reklamując ich produkty między innymi na swoim profilu. Jej wizerunek wykorzystuje między innymi L’Oreal oraz Neo Nail Poland. Teraz Wieniawa rozszerzy działalność reklamową o kolejną dużą markę. Zostanie bowiem twarzą międzynarodowej sieci sklepów obuwniczych Deichmann. Zastąpi w tej roli piosenkarkę Margaret. Julia miała wynegocjować najwyższą możliwą kwotę wynagrodzenia co oznacza, że w przeciągu dwóch lat zarobi około dwóch milionów złotych. Decyzja o zatrudnieniu Wieniawy jako ambasadorki marki mogła mieć związek z faktem, że jej postać jest bardzo lubiana przez nastolatki. Dodatkowo gwiazda zdecydowanie jest teraz na fali wznoszącej.

Na jesień 2018 roku planowany jest nowy serial Polsatu z Julią Wieniawą w roli głównej. 19-latka planuje także wydanie płyty. Wszystko wskazuje na to, że Dawid Kwiatkowski ma poważną konkurentkę w walce o tytuł najbogatszego artysty młodego pokolenia na naszym kraju.

Prywatnie Julia od dwóch lat jest związana z aktorem Antkiem Królikowskim.

RadioZET.pl/MF