Zamknij

Julia Wieniawa bez maseczki na plaży. Fani krytykują, aktorka odpowiada: "Wyluzujcie"

Patrycja Chudolińska
11.05.2020 10:36
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia ze spaceru na plaży. Internauci zwrócili uwagę na to, że aktorka nie ma na sobie maseczki. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na krytyczne komentarze.

Julia Wieniawa od początku pandemii koronawirusa promowała hasło #zostańwdomu. Aktorka apelowała do internautów, by wykorzystali czas społecznej izolacji najlepiej, jak się tylko da. Sama wybrała m.in. spędzanie dni z ukochanymi psami, czytanie książek, ćwiczenia jogi i internetową wyprzedaż szafy. Podkreślała również, jak ważne jest noszenie maseczek.

Nic dziwnego, że po takich apelach, ostatnie zdjęcie na Instagramie zaskoczyło jej fanów. Julia Wieniawa pokazała relację z odpoczynku nad polskim morzem. Choć rządowe nakazy dalej obowiązują, aktorka nie nosiła maseczki. Fotografia z sopockiej plaży oburzyła internautów, którzy postanowili zwrócić uwagę aktorce.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek bez maseczki na plaży. Fani krytykują

Julia Wieniawa bez maseczki na plaży. Odpowiedziała na krytykę

Pod zdjęciem Julii Wieniawy pojawiło się kilka negatywnych komentarzy.

- A gdzie maseczka? Na plaży również musi być nałożona.

- A gdzie maska?

- Nie popieram noszenia maseczek, ale jeszcze niedawno wstawiałaś post ze zdjęciem i do tego opis "pamiętajcie o maskach", a teraz jej nie nosisz... - czytamy w komentarzach.

Julia Wieniawa postanowiła odnieść się do krytyki. Podkreśliła, że nikt nie miał na plaży maseczki, a ona sama starała się siedzieć z dala od innych plażowiczów.

- Nikt na plaży nie nosił maski, poza tym plaża jest otwarta. Jak widać, byłam i zawsze jestem z dala od ludzi, więc nie widzę potrzeby posiadania jej na twarzy w tej sytuacji. Jeśli chodzę ulicami, to maskę zawsze mam na sobie. Koniec tematu. Chusta lub szalik również jest zaliczana jako maska, więc wyluzujcie ludzie - napisała Wieniawa.

Zgadzacie się z nią?

RadioZET.pl/PCh