Zamknij

Julia Wieniawa chce zniknąć z mediów po "Tańcu z gwiazdami". Wiadomo, czym się zajmie

Judyta Wanicka
30.01.2020 17:15
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa planuje zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Ulubienica widzów wkrótce wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Potem jednak zamierza mocno ograniczyć swoją obecność w mediach. Co zamierza Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa w zaledwie kilka lat osiągnęła status jednej z najbardziej wpływowych gwiazd polskiego show-biznesu. Gra w filmach, pojawia się na okładkach, bryluje na salonach i święci sukcesy jako modowa influencerką. Wkrótce zaprezentuje swój talent w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W celebryckim światku Julia Wieniawa osiągnęła niemal wszystko. Jedyne czego żałuje to brak studiów. 21-latka zamierza wkrótce nadrobić braki.

Julia Wieniawa zamierza iść na studia aktorskie

Julia Wieniawa nie jest wykształconą aktorką, ale mimo to udało jej się zrobić karierę na ekranie. Popularność przyniosła jej rola Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". Potem przyszły propozycje z Polsatu, gdzie zagrała "W rytmie serca" i "Zawsze warto". W międzyczasie upomniało się o nią kino. Wieniawa zagrała m.in. u Patryka Vegi oraz w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Dorobek 21-letniej gwiazdy wygląda całkiem przyzwoicie. Mimo to Julia Wieniawa chciałaby skończyć szkołę aktorską, aby ugruntować swoją pozycję w branży.

Wypominają mi: "Idź do szkoły", "Co z ciebie za aktorka? W czym ty niby zagrałaś?" - powiedziała w rozmowie z Szymonem Majewskim w Radiu ZET.

Ja szkoły aktorskiej nie demonizuję. Bardzo chciałabym do niej pójść, jak znajdę tylko czas, bo jak już tam pójdę, to chciałabym oddać siebie całą i nie robić tego pod publiczkę. Teraz przede mną "Taniec z Gwiazdami", trzy premiery filmowe. Bardzo dużo się dzieje - wyznała.

Julia Wieniawa planuje iść na studia po "Tańcu z gwiazdami". Zapowiada, że na czas nauki ograniczy swoją obecność w show-biznesie.

Byłam na tylu okładkach, polubiłam to, ale już mam przesyt i myślę, że po "Tańcu z Gwiazdami" pójdę do szkoły aktorskiej i zrobię sobie przerwę od mediów. Potrzebuje jej moja dusza i moje ciało - powiedziała w Radiu ZET.

A co będzie, jeśli nie uda jej się zdać do szkoły aktorskiej?

To jest bardzo możliwe. Jestem na to przygotowana. Cóż, mogą mi powiedzieć, co ty kobieto tutaj robisz? Ja bym wtedy powiedziała, że przyszłam się uczyć, bo szanuję was, szanuję tę szkołę i szanuję nauczycieli - odpowiedziała gwiazda.

Zagłosuj

Lubisz Julię Wieniawę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw