Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: rozstanie jest bliskie?

31.08.2018 10:53

Julia Wieniawa i Antek Królikowski są parą od roku. Pojawia się coraz więcej plotek, że nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Co się dzieje?

Julia Wieniawa fot. Instagram

Od pewnego czasu pojawiały się plotki o tym, że w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego nie dzieje się zbyt dobrze. Chodziło m.in. o to, że zakochani ze względu na swoje kariery mają dla siebie coraz mniej czasu. Kolejne plotki rzucają na ich związek nowe światło. Okazuje się, że może chodzić o różnicę w planach na najbliższą przyszłość. Wieniawa, która dopiero dobija do dwudziestki, chciałaby skoncentrować się na swojej karierze – zwłaszcza że teraz właśnie ma swoje pięć minut. Z kolei Królikowski nie narzeka teraz na nadmiar propozycji, a że też jest o prawie 10 lat starszy od Wieniawy, nieco inaczej zapatruje się na kolejne lata. Myśli bardziej o założeniu rodziny i dzieciach.

O tym, że między Wieniawą a Królikowskim nie wszystko układa się dobrze, świadczyć też może jedna z niedawnych wypowiedzi gwiazdy. Wieniawa, w rozmowie z WP.pl przyznała, że ciężko się deklarować wieku 19 lat, po roku stażu związku, że będą ze sobą na zawsze. „Kocham bardzo Antka, ale nie wiadomo, jak będzie, nie oszukujmy się” – powiedziała.

Nie sposób z takim tokiem myślenia się nie zgodzić, choć z drugiej strony, jeśli zakochani ludzie w danym momencie wiedzą, że chcą być razem, to niekoniecznie aż tak analizują możliwość rozstania.

Kilka dni temu na prezentację ramówki Polsatu Wieniawa przyszła sama i świetnie bawiła się w damskim gronie. Czy to kolejne potwierdzenie kryzysu w związku Wieniawy i Królikowskiego? Fani spekulują, że rozstanie wisi na włosku.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA

Oceń