Zamknij

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: rozstanie jest bliskie?

Redakcja
31.08.2018 10:53
Julia Wieniawa
fot. Instagram

Julia Wieniawa i Antek Królikowski są parą od roku. Pojawia się coraz więcej plotek, że nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Co się dzieje?

Od pewnego czasu pojawiały się plotki o tym, że w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego nie dzieje się zbyt dobrze. Chodziło m.in. o to, że zakochani ze względu na swoje kariery mają dla siebie coraz mniej czasu. Kolejne plotki rzucają na ich związek nowe światło. Okazuje się, że może chodzić o różnicę w planach na najbliższą przyszłość. Wieniawa, która dopiero dobija do dwudziestki, chciałaby skoncentrować się na swojej karierze – zwłaszcza że teraz właśnie ma swoje pięć minut. Z kolei Królikowski nie narzeka teraz na nadmiar propozycji, a że też jest o prawie 10 lat starszy od Wieniawy, nieco inaczej zapatruje się na kolejne lata. Myśli bardziej o założeniu rodziny i dzieciach.

O tym, że między Wieniawą a Królikowskim nie wszystko układa się dobrze, świadczyć też może jedna z niedawnych wypowiedzi gwiazdy. Wieniawa, w rozmowie z WP.pl przyznała, że ciężko się deklarować wieku 19 lat, po roku stażu związku, że będą ze sobą na zawsze. „Kocham bardzo Antka, ale nie wiadomo, jak będzie, nie oszukujmy się” – powiedziała.

Nie sposób z takim tokiem myślenia się nie zgodzić, choć z drugiej strony, jeśli zakochani ludzie w danym momencie wiedzą, że chcą być razem, to niekoniecznie aż tak analizują możliwość rozstania.

Kilka dni temu na prezentację ramówki Polsatu Wieniawa przyszła sama i świetnie bawiła się w damskim gronie. Czy to kolejne potwierdzenie kryzysu w związku Wieniawy i Królikowskiego? Fani spekulują, że rozstanie wisi na włosku.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA