Zamknij

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zażegnali kryzys? Wyjechali na urlop do Dubaju

Redakcja
21.11.2018 14:02
Julia Wieniawa i Antek Królikowski zażegnali kryzys?  Wyjechali na urlop do Dubaju
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski to ostatnio jedna z najpopularniejszych par krajowego show-biznesu. W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o kryzysie, jaki dopadł ich związek. Wydaje się jednak, że uczucie między aktorami nadal kwitnie. Właśnie doskonale bawią się w jednym z luksusowych hoteli w Dubaju.

Julia Wieniawa bez wątpienia robiła wszystko, by jak najmocniej rozwijać swoją karierę. Z planu „Rodzinki.pl” weszła do pierwszej ligi krajowego show-biznesu. Pojawiła się między innymi w „Kobietach Mafii” Patryka Vegi oraz rozpoczęła karierę muzyczną, podpisując kontrakt z wytwórnią fonograficzną Kayax. Na wiosnę 2019 roku planowana jest premiera serialu „Nie czekaj!”, w którym Wieniawa zagra główną rolę.

Duża popularność Julii przełożyła się również na intratne kontrakty reklamowe, które przyniosły jej ogromne pieniądze. Zastąpiła między innymi Margaret jako ambasadorkę sieci sklepów obuwniczych Deichmann oraz wzięła udział w kampanii reklamowej wraz z Szymonem Majewskim.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa jedną ze stu najseksowniejszych Polek?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zażegnali kryzys?

Prywatnie 19-latka związana jest z aktorem Antonim Królikowskim, znanym między innymi z „Czasu Honoru” czy tegorocznego filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. O związku aktorskiej pary od początku było bardzo głośno. Pod koniec sierpnia pojawiły się informacje, że zakochani przeżywają kryzys i rozstanie jest bardzo bliskie. Powodem miał być konflikt priorytetów i czas, którego zapracowana Wieniawa nie miała zbyt wiele. Jednak ostatnie zdjęcia, jakie Julia publikuje na Instagramie, jasno dają do zrozumienia, że między nimi wszystko jest w porządku. Para postanowiła wybrać się na wspólny urlop do Dubaju.

Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Wieniawa i Królikowski odpoczywają w Dubaju

Sądząc po postach, jakie opublikowała na Instagramie Julia, para wypoczywa w hotelu Atlantis The Palm w Dubaju. Ta luksusowa placówka posiada park wodny, prywatną plażę, salon SPA oraz 23 restauracje. Jest jedną z turystycznych atrakcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W takim miejscu zakochani z pewnością naładują baterie i odpoczną od zawodowych obowiązków.

RadioZET.pl/gala.pl/MF