Zamknij

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek? Wspólne zdjęcie jest bardzo wymowne

Maciej Friedrich
27.03.2019 10:35
Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek? Wspólne zdjęcie jest bardzo wymowne
fot. Instagram:@ juliawieniawa

W mediach głośno było o rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Niedługo potem pojawiły się plotki, że aktorka znalazła pocieszenie w ramionach Barona, gitarzysty grupy Afromental. Ich wspólne zdjęcie z pobytu w Alpach zdaje się potwierdzać te przypuszczenia.

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która dzięki roli w „Rodzince.pl” wypłynęła na szerokie aktorskie wody. Zaledwie 20-letnia warszawianka nie może narzekać na propozycje filmowe i serialowe. W 2018 roku mogliśmy oglądać ją w „Kobietach Mafii” Patryka Vegi, a już niedługo zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto. Jednak o Julii głośno było również w kontekście jej dwuletniego związku z Antonim Królikowskim. Byli bez wątpienia jedną z najczęściej opisywanych w mediach par krajowego show-biznesu. Niestety, w sierpniu 2018 roku pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie. Ostatecznie pod koniec roku Wieniawa i Królikowski postanowili się rozstać. Jak komentowała wtedy aktorka:

– Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie [...] Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie.

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek?

W lutym w mediach pojawiły się informacje, że Wieniawa znalazła pocieszenie w ramionach gitarzysty grupy Afromental i jednego z jurorów „The Voice of Poland”, Barona. Muzyk co prawda poinformował, że pracuje z aktorką nad przedsięwzięciem artystycznym, jednak jego wersja nie przekonała wszystkich. Tym bardziej że w połowie marca w sieci pojawiły się zdjęcia wskazujące na to, że Julia i Baron wypoczywali wspólnie na jednej z Wysp Zielonego Przylądka. Komentarze na temat ich relacji nie ucichły, a nowa wspólna fotografia sugeruje, że są kimś więcej niż przyjaciółmi.

We wtorek na swoim profilu na Instagramie aktorka opublikowała wspólne zdjęcie z Baronem, wykonane we włoskich Alpach. Opatrzyła je zabawnym komentarzem nawiązującym do nagłówków prasowych.

„Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia, bawią się doskonale”.

Wieniawa i Baron
fot. Instagram:@juliawieniawa

Fani nie mają wątpliwości, że zdjęcie jest potwierdzeniem związku Julii i muzyka Afromental. Co więcej, „Super Express” sugeruje, że Wieniawa i Baron zamieszkali razem. Czyżby ich związek nie tylko był faktem, ale też rozwijał się w błyskawicznym tempie?

Zagłosuj

Uważasz, że Julia Wieniawa i Baron są parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF