Zamknij

Julia Wieniawa i Baron po raz pierwszy oficjalnie razem. Para przyszła wspólnie na pokaz mody

Sylwia Wamej
12.04.2019 11:11
Julia Wieniawa na imprezie Magnum
fot. Viphoto/ East News

Julia Wieniawa i Baron po raz pierwszy pokazali się oficjalnie razem. Para przyszła wspólnie na pokaz mody Magnum. Trzeba przyznać, że wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Julia Wieniawa i Baron razem na imprezie Magnum

Julia Wieniawa i Aleksander Baron już nie ukrywają łączącej ich relacji. Młoda celebrytka i starszy od niej o 15 lat muzyk i juror „The Voice od Poland” pojawili się na czwartkowej imprezie Magnum. Julia Wieniawa, która jest ambasadorką marki, zaprezentowała się w bardzo seksownej stylizacji, która odsłoniła sporo ciała. Połyskująca, ekstremalnie krótka sukienka wyeksponowała biust i nogi Wieniawy.

EN_01372091_0002
fot. Viphoto/ East News

Choć Julia Wieniawa i jej chłopak unikali czułości na imprezie przed fotoreporterami, widać, że są ze sobą szczęśliwi i nie ukrywają się już ze swoim związkiem. Oprócz Julii Wieniawy na imprezie Magnum pojawiło się spore grono gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha i Agnieszka Woźniak-Starak.

Julia Wieniawa i Baron nie ukrywają swojego związku

Aleksander Milwiw-Baron i Julia Wieniawa spotykają się ze sobą dopiero od kilku miesięcy. Para początkowo unikała wspólnych wyjść i nie komentowała swojej relacji. Część fanów dość ironicznie podeszła do nowej miłości Wieniawy. Wszystko przez to, że Baron jest starszy od aktorki o 15 lat.

Zagłosuj

Śledzisz polski show-biznes?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW