Zamknij

Julia Wieniawa i Baron rozstali się? Gwiazda imprezowała z byłym chłopakiem

Sylwia Wamej
19.08.2019 14:52
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/Reporter/East News

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem? Sieć obiegło zdjęcie, na którym aktorka imprezuje z byłym chłopakiem i jego przyjaciółmi. Fotografia z jednym z młodych aktorów wzbudziła mnóstwo spekulacji fanów młodej gwiazdki .

Julia Wieniawa i Baron rozstali się?

Julia Wieniawa i Baron nie są już parą? Sieć obiegło zdjęcie, opublikowane przez byłego chłopaka Julii - Nikodema Rozbickiego. Widać na nim Julię w towarzystwie aktora młodego pokolenia - Michała Trzeciakowskiego, który jest wpatrzony w Julię jak w obrazek. Fotografia zniknęła już z sieci. Jak donosi "Fakt" Julia i Baron w ostatnich tygodniach nie dogadywali się ze sobą.

"W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki"  - czytamy w dzienniku.

Zarówno Julia, jak i Aleksander Baron w ostatnim czasie byli bardzo zajęci swoimi projektami. Julia miała spędzać dużo czasie na planie nowego serialu "Zawsze warto", z kolei Baron w ostatnim czasie grał koncerty i nagrywał nową edycję "The Voice of Poland", w której jest jurorem. Podobno decyzja o rozstaniu była wspólna.

Julia Wieniawa: Jak poznała się z Baronem?

Julia Wieniawa i Aleksander Baron byli ze sobą pięć miesięcy. Poznali się przez wspólnych znajomych. Julia Wieniawa w wywiadzie dla "Gali" podkreślała, że Baron bardzo imponuje jej dojrzałością.

"Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię,  a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia  ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu." - mówiła młoda gwiazdka.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW